୨ବର୍ଷ ପିଲାର ଅଭିନୟ ଜିତିଛି ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟ,ବଲିଉଡକୁ ଆସିବ ତ ସଲମାନ-ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଚଟେଇ ଦେବେ ଧୂଳି : ଭିଡିଓ

ସଲମାନ, ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଆମୀର, ଏହି ତିନୋଟି ଖାନ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା | ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ବଡ ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ରହିଥା’ନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ପିଲା ସହିତ ମିସେଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯଦି ସେ ବଲିଉଡକୁ ଆସିଯାଆନ୍ତି , ତେବେ ସେ ଏହି ସବୁ ବଡ଼ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦେବେ | ପ୍ରକୃତରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲାର ଅଭିନୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ପିଲାଟିର ପ୍ରତିଭାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଓସ୍କାର ମିଳିବା ଉଚିତ୍ |

ପିଲାଟିର ଅଭିନୟ ଜିତିଲା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ :-

ସେମିତିରେ ତ ପିଲାମାନେ ସର୍ବଦା ବଦ-ମାସ ଏବଂ ଦୁ-ଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛି ପିଲା ଅଧିକ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଯାଆନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ପିଲା ସହିତ ମିସେଇବାକୁ ଯାଉଛୁ | ପିଲାଟିର ବୟସ ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ କିମ୍ବା ଦୁଇ ବର୍ଷର ପାଖା-ପାଖି ହେବ | କିନ୍ତୁ ସେ ଅଭିନୟର ବର୍ତ୍ତମାନ ଠାରୁ ବାଦଶାହ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ଏକ ଆ-କ୍ସ-ନ୍ ସିନ କରନ୍ତି ଯେ ଯାହା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି |

ପିଲାଟିର ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡ଼ିଓ ଏକ ବେଡ଼ରୁମର ଅଟେ । ଏଠାରେ ପିଲାଟି ବେଡ଼ ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇଛି । ସେ ତା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ବନେଇଦିଏ । ତାପରେ ହିରୋ ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗୁ-ଳି ଚଳଉଛି । ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ପିଲାଟିର ଏହି ଖେଳର ଅଂଶ ବନିଯାନ୍ତି । ସେ ମୁହଁରେ ଗୁଳିର ସାଉଣ୍ଡ ବାହାର କରନ୍ତି ତାପରେ ପୁଅର ଗୁ-ଳିରେ ମ-ରି-ବାର ନାଟକ କରନ୍ତି । ଏହା ପରେ ପିଲାଟି ତା ମା ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗୁ-ଳି ଚଳାଏ । ଏହା ଉପରେ ମା ମଧ୍ୟ ମ-ରି-ବାର ଅଭିନୟ କରିଦିଏ ।

ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ – ଏହାକୁ କିଏ ଓସ୍କାର ଦିଅ :-

ବର୍ତ୍ତମାନ କାହାଣୀର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ପାର୍ଟ ଆସେ । ପିଲାଟି ମା ବାପାଙ୍କୁ ଗୁ-ଳିରେ ଉଡେଇଲା ପରେ ନିଜ ପେଟ ରେ ମଧ୍ୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗୁ-ଳି ଚଳେଇ ଦିଏ। ଏହା ପରେ ସେ ଧଡାମ କରି ବେଡ଼ ଉପରେ ମ-ରିକରି ଗଲିଯିବାର ଅଭିନୟ କରେ । ଏହି ସମୟରେ ତାର ଅଭିନୟ ବହୁତ ଶାନଦାର ହୁଏ । ପିଲାଟିକୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗେ କି ସେ ସେ ନିଜର ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଅଛି ଆଉ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପଶିସାରିଛି ।

ପିଲାଟିର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଲେ ‘ପିଲାଟିକୁ ଏହିପରି ଶାନଦାର ଅଭିନୟ ବଦଳରେ ଓସ୍କାର ମିଳିବା ଦରକାର “। ତାପରେ ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଲେ ‘ ପିଲାଟି ଏବେ ଠାରୁ ଏହିପରି ଅଭିନୟ କରୁଛି । ବଡ଼ ହେଇକି ତ ଧମାଲ କରିଦେବ । ତେବେ ସେଇଠି ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଲେ “ଏ ପିଲା ବଡ଼ ହୋଇ ନାଁ ଅର୍ଜନ କରିବ ” ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *