‘ମତେ ବୋକା ବନାଉଥିଲା ଝିଅ’, ଇନ୍ଦୋରରେ 7 ଜଣଙ୍କୁ ଜଳା-ଇଦେଇଥିବା ପାଗଳ ପ୍ରେମିକ ମାନିଲା ନିଜର ଅପ-ରାଧ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ଥିବା ଏକ ଆବାସିକ (Residential) ବିଲଡିଂ ରେ ନି-ଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଶୁଭମ୍ ଦୀକ୍ଷିତ ଡାକନାମ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଗି-ର-ଫ କରିଛି। ଏହି ଅ-ଗ୍ନିକା-ଣ୍ଡରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସମେତ 7 ଜଣଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ପୋ-ଲି-ସ ଦ୍ୱାରା ଧରାଯାଇଥିବା ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିଲଡିଂରେ ରହୁଥିବା ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ବି-ବା-ଦରେ ସେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ସ୍କୁଟିରେ ନି-ଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନିଆଁ ଏକ ଭ-ୟଙ୍କର ରୂପ ନେଇଥିଲା।

ପୋ-ଲି-ସଠାରୁ ଖସି ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ‘ପାଗଳ ପ୍ରେମିକ’ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ରେ-କ-ର୍ଡ କରିଥିଲେ।

ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ ଆ-ହ-ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଅଭି-ଯୁକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଲ୍ଟିରେ ରହୁଥିବା ଝିଅକୁ ନେଇ ମୁଁ ବହୁତ ରା-ଗି ଯାଇଥିଲି। ସେ ମୋ ପଛରେ ପଡିଯାଇଥିଲା। ବାରମ୍ବାର ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲି କିନ୍ତୁ କେବେ ମାଗୁ ନଥିଲି। ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ବୋକା ବନାଉଛନ୍ତି। ସେ ମୋ ପରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ। ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଜିଠାରୁ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବି ନାହିଁ। ତେଣୁ ତଥାପି ସେ ମୋ ପଛରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ। ମୁଁ ଭାବିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଡିର ସିଟ୍ ଜାଳିଦେବି ଏବଂ ସବୁକିଛି ଶେଷ କରିଦେବି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ଏତେ ବଡ ଘ-ଟ-ଣା ଘ-ଟିବ।

ମୁଁ ଶନିବାର ସକାଳେ ନି-ଆଁ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲି। ଯେତେବେଳେ ସେହି ଝିଅଟି ମୋତେ କଲରେ କହିଲା ଯେ ମଲ୍ଟିରେ ନି-ଆଁ ଲାଗିଛି। ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ କଣ କରିବି ବୁଝି ପାରିଲି ନାହିଁ? ମୁଁ ଦିନସାରା ଘରେ ରହିଲି। ତାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କାହାର ମେସେଜ ଆସିଲା ଏବଂ ସେଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ ତୁମ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଟିଭି (ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ) ରେ ଆସିଯାଇଛି। ତାପରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ମୁଁ ଆ-ତ୍ମସ-ମର୍ପଣ କରିବି।

ବାସ୍ତବରେ ସହରର ସ୍ୱର୍ନ ବାଗ କଲୋନୀରେ ଏକ ମଲ୍ଟିରେ ଭ-ୟଙ୍କ-ର ଅ-ଗ୍ନିକା-ଣ୍ଡ ଅଭି-ଯୋଗରେ ଶୁଭମ୍ ଦୀକ୍ଷିତ ଡାକନାମ ସଞ୍ଜୟ (27) ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଲୋହମାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗି-ର-ଫ ହୋଇଥିଲେ। ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଝାଂସିର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଇନ୍ଦୋରରେ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ।

ଭିଡିଓରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜଣକ ସହରର ସରକାର ଏମୱାଏ ରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତ ଓ ଗୋଡ଼ରୁ ର-କ୍ତ ମଧ୍ୟ ଝରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଲୋହମାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦେଖି ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ଡିଭାଇଡର ଡେଇଁପଡି ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଥିଲେ।

ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଅ-ଗ୍ନିକା-ଣ୍ଡରେ ପ୍ରଭାବିତ ମଲ୍ଟି ଫ୍ଲାଟରେ 6 ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରହୁଥିଲେ। ଏଠାରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିବା ଝିଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେ ସେହି ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥିର ହୋଇଥିବାରୁ ଝିଅଟି ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ପ୍ରତି-ଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାୟ 10 ହଜାର ଟଙ୍କାର କାରବାରକୁ ନେଇ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଶୁଭମ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ବି-ବା-ଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ଯାହା ସେ ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ଏହି ବି-ବା-ଦ ହେତୁ ସେ ଫ୍ଲାଟ ଖାଲି କରି ସହରର ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଭଡା ନେଇ ଏକ ରୁମ ନେଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ସେ ରାତିରେ ଚୁପଚାପ୍ ଝିଅର କଲୋନୀକୁ ଆସି ଏହି ନି-ଆଁ ଲଗାଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *