ନିଜ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ନେଇ ପଳାଇଗଲା ଛାତ୍ରୀ, କହିଲା ବଞ୍ଚିବି- ମରିବି ତ କେବଳ ତାଙ୍କ ସହ, ପୋ-ଲି-ସ କରୁଅଛି ତ-ଦ-ନ୍ତ

ଝିଅକୁ ଭାଗେଇନେଇଯିବାର ଖବର ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ। ଗୋଟେ ପୁଅ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଭଗେଇ ନେଇଯିବାର ଖବର, ଗୋଟେ ଶିକ୍ଷକ ନିଜ ଛାତ୍ରୀକୁ ଭାଗେଇନେଇଯିବାର ଖବର ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂଆ ଖବର ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ – ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବଞ୍ଚିବି ଏବଂ ମ-ରିବି।

ଛାତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କଲେ

ବିହାରର ବେତିଆରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରେମିକା କାଜଲ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। ପ୍ରେମିକା କାଜଲ କୁମାରୀ (ବୟସ 19) କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମିକ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଆସିଛି। ମୋର ପିତାମାତା, ଭାଇ ଏହି ବିବାହ ବିରୁ-ଦ୍ଧରେ ଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆମର ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଚିଂ କ୍ଲାସକୁ ଯାଉଥିଲି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲି।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି କହିଛି- ‘ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ମୁଁ କୋଚିଂ ଛାଡିଥିଲି। ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ଘରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲି, ମୋ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହାକୁ ବି-ରୋ-ଧ କରୁଥିଲେ। ମୋତେ ମା-ଡ ମା-ରୁଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମୀ ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଆସିଲି। ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ବଞ୍ଚିବି ଏବଂ ମି-ରିବି।

ପ୍ରେମିକା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମୋତେ ମା-ରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ଆଉ କଣ ବା କରିପାରିଥାନ୍ତି? ତେଣୁ ମୁଁ ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ପଳେଇଆସିଲି। ମୋର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନାଭାଲପୁର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନରେ ଏକ ମି-ଥ୍ୟା ମା-ମ-ଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ଆମେ ବିବାହ କରିଛୁ ମୋ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ମା-ମ-ଲା ଭୁଲ ଅଟେ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାଜଲ କୁମାରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଘଟଣା ବେତିଆର ନବଲପୁର ଓପି ପୋ-ଲି-ସ୍ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅଞ୍ଚଳର ନବଲପୁର ଗାଁର ଅଟେ। ଛାତ୍ରୀ କାଜଲ କୁମାରୀ ଏବଂ ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀ ଏକ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଘରୁ ପଳାଇଛନ୍ତି। ଝିଅଟିର ବାପା ରାମନାଥ ସାହା ନବଲପୁର ଥା-ନାରେ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ବିବାହର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଛି ଏବଂ ସମଗ୍ର ବିଷୟକୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛି, ସେ ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହ ବଞ୍ଚିବା ଏବଂ ମ-ରିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି।

ପୋ-ଲି-ସ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଛି।

ଏହି ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନବଲପୁର ଥା-ନା ଅଧକ୍ଷ ଅଜୟ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହିଁ। ଏହି ମାମଲାରେ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସ-ନରେ ଅପ-ହର-ଣ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କର ସ-ନ୍ଧା-ନ ଚାଲିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *