ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ନିଜ ପିଲାଟିକୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ମାଆ, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଲୋକ କହିଲେ ମାଆର କୋଳଠାରୁ ସୁର-କ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ !

ପ୍ରତ୍ୟକ ମାଆ ନିଜ ପିଲାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ। ସେ ନିଜ ପିଲାର ସୁଖ ଏବଂ ସୁର-କ୍ଷା ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଇପାରେ। ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଆସେ ସେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପ-ଦରେ ମଧ୍ୟ ପକାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ମାଆ ଏବଂ ପୁଅର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ମାଆ ପିଲାଟିକୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ।

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ମା କିପରି ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଟାଣି ଆଣିଦିଏ। ଭିଡିଓର ଆରମ୍ଭ ଏକ ରାଜପଥରୁ ହୋଇଛି। ବାପା, ମାଆ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲା ଏକ ବାଇକ୍ ରେ ବସିଛନ୍ତି। କିଛି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ବାଇକ ରେ ରଖାଯାଇଅଛି। କିନ୍ତୁ ପାଖରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ କାର ସହିତ ଏହି ବାଇକ ଧ-କ୍କା ହୋଇଯାଏ। ଏହା ବାଇକ୍ ର ସନ୍ତୁଳନକୁ ବି-ଗା-ଡି ଦିଏ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ମହିଳାଙ୍କ କୋଳରେ ବସିଥିବା ପିଲାଟି ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯାଏ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କାହାଣୀ ଏଠାରେ ଶେଷ ହୋଇ ନାହିଁ। ପିଲାଟି ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ବଡ ଟ୍ରକ୍ ତାଙ୍କ ପାଖ ଦେଇ ଯାଉଥାଏ। ପିଲାଟିର ମୁଣ୍ଡ ଟ୍ରକ ତଳେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ମାଆ ପିଲାଟିକୁ ଦ୍ରୁ-ତ ବେଗରେ ଧରି ତା ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଯାଏ। ପିଲାଟି ନିଜ ମାଆ ପାଇଁ ବଞ୍ଚିଯାଏ। ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ ଗାଡିରେ ସ୍ଥାପିତ କ୍ୟାମେରାରେ ଏହି ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା କ-ଏ-ଦ ହୋଇଛି।

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ 2019 ର ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟର ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ମାଆଙ୍କୁ ମଦର ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ଟାଇଟଲ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଭିଏତନାମର ଗୋଇଠାରୁ ଆସିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ମାଆର କୋଳଠାରୁ ସମଗ୍ର ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ସୁର-କ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ମାଆ କୋଳରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସୁର-କ୍ଷିତ ରହିବାର 99 ପ୍ରତିଶତ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମାଆକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ମାତାଙ୍କୁ ଭଗବାନ ବୋଲି ଭାବୁ। ତାପରେ ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମାଆ ଠାରୁ ବଡ ସୁର-କ୍ଷା କବଚ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ। ଅନ୍ୟ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଛି ଯେ “ମାତା ତୁମେ ଧନ୍ୟ ଅଟ

ଏହା ପ୍ରଥମ ଘ-ଟ-ଣା ନୁହେଁ ଯେ ଜଣେ ମା ନିଜ ପିଲାକୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ମାତା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଉପରୋକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିଲେ। ଆଶାକରେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିବେ। ଯଦି ହଁ ତେବେ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *