ନିଜ ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଘରୁ ପଳାଇଲା ଭିଣେଇ, କିନ୍ତୁ କେବଳ ଏହି ଗୋଟିଏ ଭୁଲ କାରଣରୁ ଖୋଲିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହସ୍ୟ !

କୁହଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ, ପ୍ରେମରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଠିକଭୁଲ କିଛି ବିଚାର କରିପାରେନାହିଁ। ପ୍ରେମର ଏପରି ଏକ ମା-ମ-ଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବିନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ବାହାରୁଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଭିଣେଇର ହୃଦୟ ନିଜ ନାବା-ଳିକା ଶାଳୀ ଉପରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଳୀ ସହିତ ଘରୁ ପଳାଇଲେ। 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ସାଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବିନାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କର ଏକ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, ଯିଏ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଭିଣେଇ ତାଙ୍କ ଶାଳୀର ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଭିଣେଇ- ଶାଳୀ ର ଏହି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଉଭୟ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟ-ଣାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯୁବକ ଜଣକ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିଜ ବାପ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ଶାଳୀ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନରେ ଯୁବକଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଏ-ଫ୍ଆ-ଇଆ-ର୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଣେଇ ତାଙ୍କ ଶାଳୀକୁ ଏତେ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ଯେ ପ୍ରତିଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଳୀକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ନୂଆ ବାହାନା ଖୋଜୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଦିନେ ଏହି ଯୁବକ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ଛାଡିଦେଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବାହାନାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଳୀକୁ ଭେଟୁଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହି ଭିଣେଇ ତାଙ୍କ ଶାଳୀକୁ ଭେଟିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେତିକିବେଳେ ହିଁ ସେ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ନିଜ ଶାଳୀ ସହିତ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ସାନ ଝିଅ ଏବଂ ଜ୍ୱାଇଁ ଏକାଠି ନିଖୋଜ ହେବା କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏହା ପରେ ଝିଅର ବାପା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଅଭି-ଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ହୋଲିରେ ଆସିଥିଲା ବ୍ୟାକ୍ତି, ପୋ-ଲି-ସ କଲା ଗି-ରଫ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଝିଅକୁ ଅପ-ହର-ଣ ମା-ମ-ଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ଖବର ପାଇଲା ଯେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଇନ୍ଦୋରରେ ତାଙ୍କ ଶାଳୀ ସହିତ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହୋଲି ପର୍ବରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପୋ-ଲି-ସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଣେଇ ଏବଂ ଶାଳୀ ପ୍ରାୟ 3 ମାସ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହୁଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି ଏହି ଘଟ-ଣାରେ ପୋ-ଲି-ସ କା-ର୍ଯ୍ୟାନୁ-ଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାବେଳେ ନାବା-ଳିକାକୁ ଉ-ଦ୍ଧା-ର କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା। ନାବା-ଳିକାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ପରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇ ଜେ-ଲରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଉକ୍ତ ନାବା-ଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ ଏହା ବୁଝାପଡୁଛି ଯେ କାହିଁକି ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରେମରେ କିପରି ପାଗଳ ହୋଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *