ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦, ରବିବାର : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଶତ୍ରୁ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବେ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ 12ଟି ରାଶି ରହିଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ସେହି 12 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିପାରୁ। ଆପଣ ସଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଏଥିରୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବାରଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ କଣ କହୁଛି ।

ମେଷ ରାଶି:- ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଖରାପ କରିବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି କେବଳ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ। ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି ତେବେ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରେ। ଏହି ସମୟ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନନ୍ଦ ଦେବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ପୁରା ଦିନ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେତୁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ବଡ ବ୍ୟବସାୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ। ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଦେବୀମାଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବେ। ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ମନରୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଘରେ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ଭଲ ପାଇବେ। ଏହି ଦିନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବଞ୍ଚାନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକତା ଅଧିକ ହେବ। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମଜା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଯଦି ସମ୍ଭବତ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଦୁର୍ବଳ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ। ଅଚଳ ସମ୍ପତି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ନାହିଁ ବରଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ସୁନ୍ଦର ଶବ୍ଦରେ କହିପାରନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ମୂଲ୍ୟବାନ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲରେ ରଖିବା ଉଚିତ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନେ କିଛି ଭଲ ଚାକିରିର ଅଫର ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହି ରାଶିର ବୁକ ବିକ୍ରେତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଲଭମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନବରାତ୍ରି ସମୟରେ ଏହା କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ। କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି। ସଂଗ୍ରହ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଯଦି ଆପଣ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଉତ୍ସ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ସୁରକ୍ଷିତ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ରୋମାଞ୍ଚକର କରିବ। ଆପଣ ନିଜର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଧିକ ସମୟ ଡାକିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିବ। ସେମିନାର ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇତ୍ୟାଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସୂଚନା ଏବଂ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ଛୋଟ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି ସେମାନେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜି ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିବେ। ଅଆପଣ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସବୁକିଛି ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯିବେ। ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ନଡ଼ିଆ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ଆକସ୍ମିକ ଆୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ। ସାହସ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ଦେବ। ଯଦି ଅଆପଣ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟର ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଋଣ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ। ସହଜରେ ସାମଗ୍ରୀ ଆରାମ ସଂଗ୍ରହ କରିବେ। ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ଲାଭ ଦେଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ହଠାତ କାହା ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମିଟିଂ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ସୁଖ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ସୁନ୍ଦର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଆଜିର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଯୁଗରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରକୁ କମ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ ଚୁଟକିରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। କୌଣସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ ଦେବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ପସନ୍ଦ କରିବେ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ସୁଖ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯିବେ। ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେବ। ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର ଜାମିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ। କାହା ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇ ଝଗଡା ହେବ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ହେବ। ନଚେତ ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ବିପଦକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜର ମନ ସ୍ଥିର କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥର କିଛି ବିଷୟ ଉପରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ପଡିବ। କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *