ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇଗଲେଣି ଏତେ ବଡ଼! ଏହି ଗୀତରେ ଦେଖେଇଲେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ -ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କର ଦିୱାନୀଙ୍ଗି ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେଫେସନାଲ୍ ଜୀବନ ଠୁ ନେଇ କରି ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ୍ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି | ସେହିଠାରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ସରପ୍ରାଇଜି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୀତାରା ଘାଟମେନେନି ଅଭିନୟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ଗୀତରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ଟକର ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ଫିଲ୍ମି ଗୀତରୁ କଲେ ଡେବ୍ୟୁ :-

ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଝିଅ ସୀତାରା ଘାଟମେନେନି ‘ସରକାରୁ ବାରୀ ପାତା’ ଗୀତର ଭିଡ଼ିଓରୁ ଅଭିନୟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି | ନିର୍ମାତାମାନେ ସୀତାରଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଓର ପ୍ରୋମୋ ର ‘ପେନି ସଙ୍ଗ’ ଟାଇଟଲ୍ ସହିତ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଦେଖୁନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି କ୍ରେଜି ହୋଇଗଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ :-

ସୀତାରଙ୍କ ‘ପେନି ସଙ୍ଗ’ର ପ୍ରୋମୋକୁ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି | ତାଙ୍କର ଅନୋଖା ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିନେଇଛନ୍ତି | ଏହାର ନିର୍ମାତା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ପୁରା ଗୀତ ରବିବାର ଦିନ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ | ଥାମନ ଦ୍ୱାରା ରଚିତ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ସିଙ୍ଗଲ୍ ‘କଲାବତୀ’ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ହିଟ୍ ଲିଷ୍ଟରେ ଟପ୍ ରେ ରହିଛି।

କିର୍ତ୍ତୀ ସୁରେଶଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ମହେଶ ବାବୁ :-

ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ମନୋରଞ୍ଜନ ‘ସରକାରୁ ବାରି ପାଟା’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନ ପର୍ଶୁରାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟିମ୍ ତରଫରୁ ଆସିବାକୁ ଥିବା ଏକ ଅବଡେଡ଼ ସହ ଆଶା ବଢ଼ାଉଛନ୍ତି | ‘ମହନତୀ’ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କିର୍ତ୍ତୀ ସୁରେଶ ‘ସରକାରୁ ବାରି ପାଟା’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିଭେଇଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ମାଈଥରି ମୁବି ମେକର ଜିଏମବି ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଏବଂ 14 ଟି ରିଲ୍ସ ପ୍ଲସ୍ ର ଦ୍ୱାରା ନବୀନ ୟର୍ନେନିଙ୍କ, ବାଇ.ରବିଶଙ୍କର, ରାମ ଅଞ୍ଜତା ଏବଂ ଗୋପୀଚାନ୍ଦ ଅଞ୍ଜତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମିଳିତ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *