କ’ଣ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ସପିଂକୁ ନେଇ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ତା ହେଲେ ଚାଇନାର ଏହି ନୂଆ ଯୁଗାଡ ଆପଣଙ୍କ ଦେବା ମୁକ୍ତି !

ଆପଣ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖିଥିବେ ସ୍ବାମୀ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ସପିଂକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥାନ୍ତି। ଯେମିତି ସ୍ତ୍ରୀ ସପିଂ କଥା କୁହନ୍ତି ସ୍ବାମୀମାନଙ୍କର ମୁଡ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ। ଅଧିକାଂଶ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସପିଂ କରିବା ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସପିଂ ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି। ସେମାନେ କେବଳ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପଛରେ ଜିନିଷ ଉଠାଇ ଚାଲୁଥିବାରୁ ଦେଖାଯାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଚୀନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲେଟେଷ୍ଟ ଯୁଗାଡ ନେଇ ଆସିଛି।

ଚୀନ ଆଣିଛି ଗଜବର ଯୁଗାଡ:-

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଚୀନରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ସପିଂର ବୋରିଂରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୁଗାଡ ମିଳିଛି। ଏହି ଯୁଗାଡର ନାମ ହେଉଛି ‘husband storage Pods’। ଏହା ପଡସ ମଲରେ ଲଗାଯାଏ। ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ବାମୀମାନେ ଆରାମରେ ବସି ଚିଲ କରିପାରିବେ। ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ଯେତେ ଇଚ୍ଛା ସପିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଅନେକ ଥର ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ନିଜର ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭଲ ଭାବରେ ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେହିଭଳି ସ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପଡ ଆରାମଦାୟକ ହେବ।

ବାସ୍ତବରେ, ଯଦି ପତ୍ନୀ କୌଣସି ଆଇଟମ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ବାମୀ ଲୋକ ଏହାର ମୂଲ୍ୟକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ସେହି ଆଇଟମ୍ ନେବାକୁ ମନା କରନ୍ତି। ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ, ଏହି ‘ସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟୋରେଜ ପୋଡ’ ଖାନର ସାଂଘାଇର ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ହାରବର ମଲରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି। ଏହା ଗ୍ଲାସରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ବୃତ୍ତ, ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ୱାମୀମାନେ ଆରାମରେ ବସିପାରିବେ। ଏହି ପୋଡଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱାମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ ନୁହେଁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଦୋକାନରେ ସପିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।

ଆରାମରେ ବସି ଗେମ ଖେଳିପାରିବେ। ସ୍ବାମୀ ଏହି ପଡସ ଭିତରେ ଏକ କୁର୍ସୀ ଲାଗିଥାଏ। ଏହାକୁ ସ୍ବାମୀ ଆରାମରେ ବସି ମନିଟର ଓ ଗେମପ୍ୟାଡ ଚଳାଇ ପାରିବେ। ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ନଷ୍ଟାଲଜିକ ଅନୁଭବ କରାଇବା ପାଇଁ ଏଥିରେ ପୁରୁଣା ଗେମ୍ସ ମଧ୍ୟ ଥାଏ। ଯେଉଁଥିରେ ବସି ବସି ସେମାନେ ବୋର ନ ହେବା ଉଚିତ। ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ନିଜର ସମୟ ଭଲ ଭାବରେ ବିତାଇପାରିବେ। ଏହି ପୋଡ଼ରେ ବସି ଗେମ ଖେଳିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାଗଣା ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *