ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨, ଶନିବାର:ବୃଷ,ବିଛା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ପାଇବେ

ମେଷ ରାଶି:- କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଅଦରକାରୀ ଆଲୋଚନାରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ୍ଥରତା ଦୂର ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଶିକ୍ଷିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଜୀବନ ପ୍ରତି ମନୋଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିବ। ଆପଣ ସମାଲୋଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧନର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି। କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଭଦ୍ର କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ସରଳ ପ୍ରକୃତିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚିକିତ୍ସାରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଯାନକୁ ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:- କୁସଙ୍ଗତି ହେତୁ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ଔଷଧ ଖାଇବାରେ ଅସାବଧାନତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ନୂତନ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆସିବ। ଆପଣ ଏକ ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣି ପାରନ୍ତି। କୃଷି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବା ପଛରେ ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଜଣେ ଦୁର୍ବଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:- ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ହେତୁ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି କ୍ଷତିର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କର ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ସମାଲୋଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ ଜଣେ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଯୁବକମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମକର ରାଶି:- ଆପଣ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଃଖଦ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ସାବଧାନତାର ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆପଣ ଖାଇବା ପିଇବାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଶିଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜୀବନସାଥୀ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଅଫିସରେ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *