ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨,ମଙ୍ଗଳବାର:ଆଜି ଏହି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଖାସ ହେବ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସକରାତ୍ମକତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଏହି ସକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ। କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ କ୍ୟାରିୟରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଆତ୍ମ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ବିକାଶ ପାଇଁ କିଛି ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଦେଖାଯିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ। ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ। ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସ୍ଥାୟୀ ଲାଭ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନ୍ତୁ ଫଳାଫଳ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଧନ ମାମାଲରେ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶଶୁର ଘର ତରଫରୁ ବି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ। ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଦୌଡ଼ରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ତାଜା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ଖାଆନ୍ତୁ। ଧଳା ତେଲକୁ ପ୍ରବାହିତ ପାଣିରେ ପ୍ରବାହ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ କାରବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ମନ ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଥକ୍କା ଲାଗିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ହଟାଇ ଲାଭ ମିଳିବ। ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଆପଣ ବୋୖଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ମନ ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନଚେତ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ମନୋବଳ ଭଲ ରହିବ। ସମୟ ସହିତ ଏହା ଧୀରେ ଧୀରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଏବଂ ବସ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭ୍ରମଣ ସଫଳତା ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆୟର ଲାଭ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରେମ ହୃଦୟରୁ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଲଭମେଣ୍ଟ ସହିତ ଭଲ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ ଏକତ୍ର ଲମ୍ବା ଡ୍ରାଇଭରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ନିଜ ଜିନିଷକୁ ନିଜେ ରକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହଜିଯାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଡିଲ ହୋଇପାରେ ଏହି ସୁଯୋଗର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଲଭମେଣ୍ଟ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଦେବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜି ଗୋଟିଏ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ହଠାତ ବାର୍ତ୍ତା ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ। କାହା ସହିତ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଧୁତା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଫଳପ୍ରଦତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ମଧୁର ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରତିଛବି ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ସମସ୍ୟାରୁ ସ୍ଥାୟୀ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଜୀବନ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ। ଆପଣ ବୃହତ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମର ବୃଦ୍ଧିରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ ତେବେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଚାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଆରାମ ପାଇବେ। ମନ ଖୋଲି ଲଭମେଣ୍ଟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ସମାଧାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ। ଅଫିସରେ କାହାର ପିଠି ପଛରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଲୋକମାନେ ଏହାର ଭୁଲ ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ। ମନ ଖୁସି ହେବ। ସକାଳୁ ଉଠି ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ସକାଳେ ଆପଣଙ୍କର ମନ କ୍ରୋଧିତ ରହିବ। ଅପଚୟ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଯଦି କେହି ଭ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତରରେ ଆପଣ କରିଥିବା ଉନ୍ନତିଗୁଡ଼ିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସଫଳତା ମିଳିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ। ସୁବିଧା ଅଭାବରୁ ଆକ୍ସନ ପ୍ଲାନ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଲୋକମାନେ କ୍ଷତିକାରକ ଭାବରେ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ଯୋଜନା ବନେଇ ରଖିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆୟକୁ ବଢାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଶାଶୁଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନିରାଶା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନ ସାଥୀ ମନଖୋଲି ଭାବରେ ତାଙ୍କ ମନ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିପାରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *