ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିଲା 11 ବର୍ଷର ଝିଅ, ସେହି ସମୟରେ ସ୍କୁଲ୍ ରେ ବାପା ମାରିଲେ ଚାପୁଡ଼ା, ଆଉ ହେଲା ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବାପା ନିଜ ଝିଅକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପରେ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ସେହି ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଶିକ୍ଷା, ଯେଉଁମାନେ କ୍ରୋଧରେ ନିଜର ହୋସ ହରାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ବିଷୟ।

ରାଜସ୍ଥାନର ଉଦୟପୁରରେ ଜଣେ ପିତା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ବାପାଙ୍କ ଚାପୁଡ଼ା ଯୋଗୁଁ ଝିଅଟିକୁ ଏପରି ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ମରିଗଲେ। ବାସ୍ତବରେ 11 ବର୍ଷର ଝିଅର ଏକ ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା। ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ହଲରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ଝିଅଟି ଝଟକା ସହି ପାରିଲା ନାହିଁ। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା।

ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ବାଳିକାଙ୍କ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମଟମ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ବାସ୍ତବରେ ଅଷ୍ଟମ ପ୍ରି-ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ପରୀକ୍ଷାରେ ବାଳିକା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ହଠାତ୍ ପରୀକ୍ଷା ହଲରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଝିଅ ପାଖକୁ ଏକ କପି କାଗଜ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା। ଝିଅଟି କାଗଜ ଉଠାଇ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲା।

ଏହି ସମୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହଲରେ ଉପସ୍ଥିତ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ଝିଅଟିର ପିତା ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଲାଇବ୍ରେରିଆନ ଅଟନ୍ତି। ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆଣି ପୁରା କଥା କହିଥିଲେ। ବାପା ଭାବିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କପି କରୁଛି। ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ।

ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପରେ ଝିଅଟିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା।

ସର୍ବସାଧାରଣରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପରେ ଝିଅ ସହି ପାରିଲା ନାହିଁ। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟିର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଝିଅଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସିବିଇଓ ମଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ନେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *