ବୟେଫ୍ରେଣ୍ଡ ଚକ୍କରରେ ନିଜ ମାଆକୁ ମାରିଦେଲା ଝିଅ,ଏପରି କରିଥିଲା ମାରିବାର ଯୋଜନା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଏକ ଭୟାନକ ଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଏକ ଝିଅ ନିଜ ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପାଳି ପୋଷି ବଡ କରିଥିଲା। ଝିଅଟି ନିଜ ପ୍ରେମିକର ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହତ୍ୟାକାରୀ ଝିଅ କିପରି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା।

ବିଜେପି ନେତା ଥିଲେ ମୃତ ମହିଳା।

ଦିଲ୍ଲୀର ଆମ୍ବେଦକର ନାଗରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ସୁଧା ରାନୀଙ୍କୁ ଶନିବାର ରାତି 10 ଟାରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ 55 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ବିଜେପି ଦଳର ନେତା ଥିଲେ। ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଳୁଥିଲେ। 2007 ରେ ସେ ବିଜେପି ଟିକେଟରେ କର୍ପୋରେସନ କାଉନସିଲର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ।

ସେ ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ପୋଲିସ ସଂଗେ ସଂଗେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ହତ୍ୟା ସହିତ ଘର ମଧ୍ୟ ଲୁଟ ହୋଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ପୋଲିସ ଡକାୟତି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ହତ୍ୟାକୁ ଦେଖୁଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ 24 ବର୍ଷର ଝିଅ ଦେବୟାନୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କଲା ସେତେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

ଝିଅଟି ବାରମ୍ବାର ବଦଳାଉଥିଲା ବିବୃତି।

ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଝିଅ ଦେବୟାନୀଙ୍କୁ ସେହି ସମୟରେ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଦେବୟାନୀ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ବଦଳାଇ ପୋଲିସକୁ କହୁଥିଲେ। ଏହା ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କଠୋର ପଚରାଉଚରା କଲାବେଳେ ଦେବୟାନୀ ପୁରା ସତ୍ୟକୁ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି

ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ବନ୍ଧୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କରିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମାମୁଁଙ୍କୁ ଶୋଇବା ବଟିକା ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ମାମୁଁ ଏବଂ ମା ନିଜ ନିଜ କୋଠରୀରେ ଶୋଇପଡିଲେ ଦେବୟାନୀ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଡାକିଲେ। କାର୍ତ୍ତିକ ଏକ ସର୍ଜିକାଲ୍ ବ୍ଲେଡ୍ ନେଇ ଆସି ତାଙ୍କ ମାଆର ଗଳାକୁ କାଟିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଦେବୟାନୀ ଏହି ଘଟଣାରେ ଡକାୟତିର ରଙ୍ଗ ଦେବା ପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷ ଛିନ୍ନଛତ୍ର କରି କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଘଉଡାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି କାରଣରୁ କରାଯାଇଥିଲା ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା।

ଦେବୟାନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ହେତୁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ସେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନୋଏଡାର ଚେତନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଶିବୁଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ତାଙ୍କ ମା ଏହି ଜିନିଷକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ଶିବୁକୁ ଛାଡି ଚେତନଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ।

ଶିବୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ମାଆ ତାଙ୍କୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ମାଆ ନିଜ ଝିଅ ଦେବୟାନୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିମାସରେ ଖର୍ଚ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଦେବୟାନୀଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ନ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ମାରିଥିଲେ। ମାଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ବିକ୍ରାନ୍ତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *