୫ ଦିନ ପରେ ପିଲାଦିନର ପ୍ରେମିକା ସଙ୍ଗେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ ଯବାନ, କିନ୍ତୁ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ, କନ୍ୟାର ଦୁଃଖ ଦେଖି ଭାଙ୍ଗିଯିବେ ଆପଣ।:-

ବହୁତ କମ୍ ଲୋକଙ୍କର ଏପରି ଭାଗ୍ୟ ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ବିବାହ ରେ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାଦିନର ପ୍ରେମକୁ ବାହା ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଛତିଶଗଡର ବିଜାପୁରର ଏକ ଯବାନ ନିଜ ପିଲାଦିନର ପ୍ରେମକୁ ବିବାହର ମୋଡ ରେ ଆଣିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭାଗ୍ୟ ଏହାର ଖେଳ ଖେଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅଲଗା କରିଦେଲା। ପିଲାଦିନର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଜୀବନସାଥୀ ହରାଇ କନ୍ୟା ଏକ ଦୁଃଖ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି ତୁମେ କାହିଁକି ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଭାଙ୍ଗିଲ, କାହିଁକି .. କାହିଁକି?

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ CRPF ଯବାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ।

ଛତିଶଗଡରେ CRPF ର ବସ୍ତରିଆ ବଟାଲିୟନର ଜଣେ ଯବାନ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଯବାନ ବିଜୟ ମରପଲିଙ୍କୁ 25 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ଫେବୃଆରୀ 24 ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଜାପୁରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହର ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜୟ ମାରାପାଲୀଙ୍କ ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଫେବୃଆରୀ 17 ରେ ଏକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସମଗ୍ର ଗାଁରେ ଶୋକର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ 24 ଫେବୃଆରୀରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ। ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବରର ପରିବାର ସହିତ ବରର ଗାଁରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି।

ପୋଲିସ ତରଫରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିଜାପୁରର କେସଇ ଗୁଡା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ବିଜୟ ମାରପାଲୀଙ୍କୁ CRPF ର ବସ୍ତାରିଆ ବାଟାଲିଅନର ବାସାଗୁଡା କ୍ୟାପ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା। ଫେବୃଆରୀ 24 ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିବାହ ପାଇଁ ସେ ଫେବୃଆରୀ 3 ରୁ ଛୁଟିରେ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ବିବାହ କାର୍ଡ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପୋଷାକ ବଣ୍ଟନ କରୁଥିଲେ।

ଫେବୃଆରୀ 17 ରେ ସେ ବିବାହ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବାକୁ ଏବଂ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଇକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଖସିପଡିଥିଲା। ଭୋପାଳପଟୁନମରେ ପ୍ରଥମ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବିଜେପୁର ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏଠାରୁ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଏନାମୋଣ୍ଡାକୁ ନେଇଗଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ବିଜୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ପିଲାଦିନରୁ ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ।

ବିଜୟଙ୍କ ଭାଇ ବିନୋଦ ମାରପଲ୍ଲୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ 10 ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଝିଅ ସହିତ ଫେବୃଆରୀ 24 ରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ। 15 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଉଭୟଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଯାହା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

କନ୍ୟାର କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଅବସ୍ଥା ଖରାପ।

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବିଜୟଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରେଶମା ୟାଲମଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜୟ ଏବଂ ସେ ସ୍କୁଲ ଦିନରୁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ରେଶମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ବିଜୟ ଏକ ଭଲ ଘର ନିର୍ମାଣ କରି ନିଜ ପ୍ରେମ ସହିତ ଭଲ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରତିଶୃତି ଭାଙ୍ଗି ତାଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡିଦେଇଚାଲିଗଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *