ଫେସବୁକ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଗଲା ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ, ନିଜର ସ୍ୱାମୀମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ କଲେ ବିବାହ ।

ସମାଜରେ ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ନିଶା ଜଣଙ୍କୁ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ ଯାହାକି ସାମାଜ ଆଖିରେ ଭୁଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରେମ କରିବା କିଛି ଖରାପ ଜିନିଷ ନୁହେଁ। ଏହି ପ୍ରେମ କେବେ, କାହାକୁ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ହେବ ତାହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ଫେସବୁକରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ନିଜ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଳନ କରିବାକୁ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ କଥା ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଭାବିନଥିଲେ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ବିଷୟ କଣ।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳ ସହରର ଅଟେ ମାମଲା।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଭୋପାଳରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଶିମଲାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ନେପାଳୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ମହିଳା ସମଲିଙ୍ଗୀ ଏବଂ ଉଭୟ ବିବାହିତ ଏବଂ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଭୋପାଳ ମହିଳାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ଶିମଲାର ମହିଳାଙ୍କର 2ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି।

ଶିମଲା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଭୋପାଳ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ଏହି ମହିଳା ଦୁଇଜଣ ଫେସବୁକ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କଲେ। କେତେବେଳେ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା ସେମାନେ ଜାଣିନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ।

ନେପାଳୀ ମହିଳା ଭୋପାଳକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲେ।

ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ଏହା ପରେ ଶିମଲାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଭୋପାଳକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଏଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଗାଜିଆବାଦ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ହିଁ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଭୋପାଳକୁ ଫେରି ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ଶିମଲା ରୁ ଭୋପାଳକୁ ଆସିଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ।

ଶିମଲାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିଖୋଜ ଖବର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେଠାରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ନେପାଳ ସଂଗଠନର ଲୋକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ଘଟଣାଟି ଜଣା ପଡିଲା। ଏହା ପରେ ସଂଗଠନର ଲୋକମାନେ ଭୋପାଳକୁ ଆସି ଏଠାରେ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା ନେପାଳୀ ମହିଳା ନିଶାପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାପଡିଲା। ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ନେପାଳୀ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଉଭୟ ମହିଳା ବୟସ୍କ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ପରସ୍ପର ସହ ରହୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହା ଏକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ନୁହେଁ। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ସମଗ୍ର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିଥିଲା। ପୋଲିସର ପ୍ରବର୍ତ୍ତନରେ ନେପାଳୀ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଭୋପାଳର ମହିଳା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *