ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଝିଅର ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଲା ପୁଅ, ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମୀ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲଖନୋରୁ ଏକ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରେମୀ ଜଣକ ବିବାହ ବାହାନାରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଦୁହେଁ କଲେଜରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପୁଅ ପ୍ରଥମେ ଝିଅକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ସବୁଦିନ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପୁଅଟି ଝିଅକୁ ଅନେକ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା। ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅଟି ନିଜ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ପଣ୍ଡିତ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିନା ମନ୍ଦିରର ମଣ୍ଡପରେ ଝିଅର ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଇଥିଲା। ତାପରେ ଗତ ଦେଢ ବର୍ଷ ଧରି ପୁଅଟି ଝିଅ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ବିବାହର ବାହାନା ରେ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ଥର ଟଙ୍କା ମାଗିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ 10 ହଜାର ତାପରେ 30 ହଜାର ମାଗିଲେ। ଝିଅଟି ବିଶ୍ୱାସ କରି ଟଙ୍କା ଦେଲା। ଏହା ପରେ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ବିବାହ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ସେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ଡେପୁଟି ଏସପି ନବେଲା ଶୁକ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଆବେଦନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ସେ ଏକ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟରେ ପାଠପଢୁଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ପୁଅକୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ। ଝିଅଟି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ପୁଅଟି ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା ​​ଏବଂ ବିବାହର ମିଥ୍ୟା ପ୍ରତିଶୃତି ଜାରି ରଖିଥିଲା। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଏହା ଧାରା 376 ଏବଂ ଧାରା 406 ର ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *