ନିରୋଳାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କଲେ ଛାତ୍ର, ଚାଲିଗଲା ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଚାକିରି !

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ଭାରି ପଡ଼ିଲା। ସ୍କୁଲର ପରିଚାଳନା କମିଟି ବରଖାସ୍ତ କଲା। କର୍ଣ୍ଣାଟକର କୋଟେ ସହରରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି। ନିଜର ଚ୍ୟାମ୍ବରରେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଆର.ଏମ.ଅନୀଲକୁମାର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବା ସମୟରେ ଧରାପଡ଼ିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବେସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିଚାଳନା କମିଟି ଏକ ଜରୁରୀକାଳୀନ ବୈଠକ ଡ଼ାକିଥିଲେ ଓ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସେବାରୁ ବରଖାସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପୋକ୍ସୋ ଅଧିନିୟମ ଅନୁସାରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାର ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କର ବିରୁଦ୍ଧରେ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ଉପନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଉର୍ସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ତାଙ୍କର ଚ୍ୟାମ୍ବରରେ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ରାଜ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚ୍ୟାମ୍ବରର ଝରକା ଦେଇ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବାର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *