ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଛୋଟ କପଡ଼ା ପିନ୍ଧିଥିବା ମହିଳା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଗଲେ ଅଧିକାରୀ, ଆଉ କୋଳରେ ବସାଇ କଲେ ଲ୍ୟାପ ଡ୍ୟାନ୍ସ

ପ୍ରାୟତଃ ଆପଣ ଦେଶ ଭିତରେ ଆମର ନେତା – ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନିକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ବିବାହ କିମ୍ବା ଏକ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପହଂଚିଥିବାର ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ। ତେଣୁ ଅନେକ ଥର ସେମାନେ ନିଜକୁ ସେଠାରେ ନାଚିବାକୁ ଅଟକାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପାର୍ କରି ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ନିଜ ଦେଶ ହେଉ କିମ୍ବା ବିଦେଶରେ ହେଉ ଏହା ସର୍ବତ୍ର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରିବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ୍।

ବାସ୍ତବରେ ଆଜି ଆମେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ବିଷୟ ଆମ ଦେଶ ସହିତ ଜଡିତ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ଆମ ଦେଶରେ ଏଭଳି ମାମଲା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ। ଡିସେମ୍ବର 25 ର ସମୟ ହେଉଛି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଏବଂ ନୂତନ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ସମୟ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ଆଜିକାଲି ଏହି ସବୁଦିନରେ ମଜା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ କିଛି ଏପରି ଘଟିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଦୋଷ ଲାଗିଲା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ବିଷୟ ।

ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଏକ ଛୁଟିଦିନର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ବହୁ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଏହା ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଏହି ପାର୍ଟୀରେ ଏକ ଲାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହି ବିବାଦ କାରଣରୁ ଜଣେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଛି।

44 ତମ ପ୍ରିନ୍ସିକ୍ଟ ଅଫିସର ଲେଫ୍ଟିନାଣ୍ଟ ନିକ ମ୍ୟାକଗାରି ଏହି ପାର୍ଟୀରେ ଜଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଲ୍ୟାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ ଯାହା ପ୍ରଥମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ବିଭାଗ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଚାରିଆଡ଼େ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ଲାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଲେଫ୍ଟିନାଣ୍ଟ ଏକ ଚେୟାରରେ ବସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ କେବଳ ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏକତ୍ର ଲାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ଲେଫ୍ଟିନାଣ୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଉତ୍ସବର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ କରତାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଲାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ବହୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି।

ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଲାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଅଧିକାରୀ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଏହି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରି ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *