ହେ ଭଗବାନ…ଏ ଅସମ୍ଭାଳ ଭାଉଜଙ୍କର ଏ କି କାଣ୍ଡ ! ଦିଅରର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟକୁ ଦାନ୍ତରେ ଛିଣ୍ଡାଇ ଦେଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

କାନପୁରରେ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମହିଳା ଜଣକ ଦାନ୍ତରେ ଦିଅରର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଛୁରୀରେ ନିଜ ହାତର ଶିରା କାଟିଦେଇଥିଲେ। ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭାଉଜ ଓ ଦିଅରକୁ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇଥିବା ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ହେଲଟ୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଯୁବକଟିର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି।

ବିଲହୋର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଯୁବକଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଥିବାରୁ ନବବିବାହିତା ପ୍ରତିଦିନ ଘରେ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ। ଶାଶୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଡ ପୁଅର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନୁହେଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବୋହୂ ପରିବାରକୁ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଜଡିତ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ପୁଅର ଜୀବନ ବର୍ବାଦ କରିଦେଲା।

ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଅବିବାହିତ ସାନ ପୁଅ ରୁମରେ ଶୋଇଥିଲେ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବୋହୂ ସାନପୁଅର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟକୁ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଏକ ଛୁରୀରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ହାତକୁ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଉଭୟ ହେଲଟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ବୋହୂ ସାନ ପୁଅର ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି।

ଦିଅର ସହିତ ଥିଲା ସମ୍ପର୍କ।

ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନଥିବାରୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଦିଅର ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ନେଇ ଦିଅର ଏବଂ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁ କାରଣରୁ କ୍ରୋଧିତ ବିବାହିତା ମହିଳା ଦିଅରଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟକୁ ଦାନ୍ତରେ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ତାପରେ ସେ ଏକ ଛୁରୀରେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଆଘାତ କରିଥିଲେ। ଏସଆଇ ଭିମଲ ପ୍ରକାଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତହିରିର ପାଇବା ପରେ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *