ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜ ବ୍ୟାଗରେ ରଖିଥା’ନ୍ତି,ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଔଷଧ :-

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଆଜିକାଲି କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ନିଜର ପ୍ରସାରଣ କରୁଛନ୍ତି । ଦୀପିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସମ୍ମାନ ଓ ଗର୍ବର ବିଷୟ ଯେ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ଜୁରି ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ଦୀପିକା ଅନେକ ଥର ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ମେ 17 ରୁ ଫ୍ରାନ୍ସରେ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଏହା ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ସମାରୋହ ମେ 28 ରେ ଶେଷ ହେବାର ଅଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୀପିକା କାନ୍ସରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଷାକରେ ଅନେକ ଥର ୱାର୍କ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଦୀପିକା ବେଳେବେଳେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ନଜର ଆସିଲେ ତ ଆଉ ଆଉ କେତେବେଳେ ବନପିସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର କଳାକାରମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସବୁବେଳେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ପ୍ରାୟତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ କଳାକାରମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସହ ଦେଖାଯାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ କ’ଣ କ’ଣ ସବୁ ରଖନ୍ତି? ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବଡ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା |

ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଖାସ ଔଷଧ ରଖନ୍ତି ଦୀପିକା:-

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ରଖନ୍ତି | ତଥାପି, ପ୍ରଥମେ ଆପଣମାନେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭର କାଢ଼ିବା ପାଇଁ କଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି ? ପ୍ରାପ୍ତ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ Alka Seltzer ନାମକ ଏକ ଔଷଧ ରଖନ୍ତି ଯାହା ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏହି ଔଷଧ ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭରର ଲକ୍ଷଣକୁ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା, ଶରୀର ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଥକାପଣ ଇତ୍ୟାଦି ସାମିଲ ଅଟେ |

ଏହି ଜିନଷ ମଧ୍ୟ ଥାଏ ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ :-

ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭର ର ଔଷଧ ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକା ନିଜ ବ୍ୟାଗରେ ମାଉଥ ଫ୍ରେନ୍ସର, ପେନ୍ସିଲ-ଡାଏରୀ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ସେପ୍ଟି ପିନ୍ସ ଏବଂ ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଏହା ଯେ, ଦୀପିକାଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ କାମ କରିବାର 15 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | ଦୀପିକାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର 2007 ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ‘ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍’ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ |

ଦୀପିକା ନିଜ ଦେଢ଼ ଦଶନ୍ଧିର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଗଣାଯାଏ | ତାଙ୍କ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ‘ପଠାନ୍’ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *