141 ଟଙ୍କାରେ ଏହି କମ୍ପାନୀ ଦେଉଅଛି 365 ଦିନର ବୈଧତା, jio-Vi-Airtel-BSNL ଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଖରାପ।:-

ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ବ୍ୟତୀତ ଭି ( ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ), ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ସରକାରୀ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ଏକ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ସର୍ବନିମ୍ନ ମୂଲ୍ୟରେ 365 ଦିନର ବୈଧତା ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ମାତ୍ର 141 ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ 365 ଦିନର ବୈଧତା ପାଇପାରିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଆପଣ କେଉଁ ଲାଭ ପାଇବେ।

MTNL 141 plan details।

150 ରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ MTNL ର ଏକ ଯୋଜନା ଅଛି ଯାହାକି ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ 365 ଦିନ ପାଇଁ ବୈଧତା ଦିଏ। ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କମ୍ପାନୀ ଠାରୁ 90 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ 1 ଜିବି ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଡାଟା ପାଇବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ 90 ଦିନ ପାଇଁ MTNL ନେଟୱାର୍କରେ ମାଗଣା କଲିଂ ଏବଂ 90 ଦିନ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କରେ 200 ମିନିଟ୍ ମାଗଣା କଲ ପାଇବେ।

ଗୋଟିଏ କଥା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ଯେ 90 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ପ୍ରତି ମିନିଟ୍ ରେ 25 ପଇସା ଏବଂ 90 ଦିନ ପରେ ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ 0.02 ପଇସା ଚାର୍ଜ କରାଯିବ।ରିଚାର୍ଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସୂଚନା ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ MTNL ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *