ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଦେଖାଗଲା, ଝରକା ନା ଖପୁରୀ ? ଏହି ଭାଇରାଲ ଚିତ୍ର ଦର୍ଶାଇବ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ।:-

ଅପ୍ଟିକାଲ ଇଲ୍ୟୁଜନର ଅନେକ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି। ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଲୁଚିରହିଥିବା ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଏହାର ଅର୍ଥ ଜାଣିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ଏହିପରି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଦାବି କରେ। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ର ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି। ଚିତ୍ରରେ ଉଭୟ ଝରକା ଏବଂ ଖପୁରୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଯାହା ପ୍ରଥମେ ଦେଖିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ କହେ ଏବଂ ଆପଣ କେଉଁ ପ୍ରକାର ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ତାହା ଦର୍ଶାଏ।

ପ୍ରଥମେ ଖପୁରୀ ନଜର ଆସିଲା ତେବେ ଏପରି ଅଟେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ।

ଦ ବ୍ରାଇଟ ସାଇଟ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ନିଜ ଚ୍ୟାନେଲରେ ସେୟାର କରିଛି। ଏହା ସହିତ ସେ ଚିତ୍ରରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଉଭୟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏକ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଖପୁରୀ ଦେଖିଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ବାସ୍ତବବାଦୀ ବ୍ୟକ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଆଖିରେ ଆପଣଙ୍କର ଛବି ନିନ୍ଦା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରି ହେବ। ଆପଣ ସବୁବେଳେ ସକାରାତ୍ମକ ଭାବୁଥିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଥିବ ଯେ ଦିନେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ।

ଝରକା ପଟୁ ଝିଅଟି ଚାହୁଁଥିବାର ଯଦି ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏପରି ଅଟେ।

ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଥମ ଥରରେ ଝିଅକୁ ଏବଂ ଝରକାକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ବିପଦକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହା ସହ ବେଳେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ନିର୍ବୋଧ ବ୍ୟକ୍ତି ପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *