ମାଉସୀ କରିଦେଲେ କା-ଣ୍ଡ : ଚଟାଣରେ ଶୋଇ ଶୋଇ ମହିଳା ଜଣକ କଲେ ଏପରି ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଶେଷକୁ ଉଠାଇବାକୁ ଆସିଗଲେ ଲୋକ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଆପଣ ବିବାହରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କୁ ପାଇବେ। ବିଶେଷକରି ବିବାହ ଦିନ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫ୍ଲୋରରେ ଆପଣ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ ପାଇବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ବିବାହ ଦିନ ବହୁତ ଖୋଲାଖୋଲି ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। କିଛି ମହିଳା ବେଳେବେଳେ ଏପରି ନୃତ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ପିଲା ଏବଂ ବଡମାନେ ବିଫଳ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ହସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମଜାଳିଆ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ଲାଇକ କରୁଛନ୍ତି।

https://youtu.be/J60Utx2Ck1M

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫ୍ଲୋରରେ ଜଣେ ମହିଳା ତଳେ ଗଡି ଗଡି ନାଚୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କୁ ‘ଦୋ ଘୁଣ୍ଟ ପିଲାଦେ ସାକିଆ’ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ ହାତରେ ବୋତଲ ଧରି ମ-ଦ୍ୟ-ପ ପରି ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ହସକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ପୁରା ମୁଡ ସହିତ ନାଚୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଜାର ହଜାର ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରତି-କ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମାଉସୀ କାଣ୍ଡ କରିଗଲେ”। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମାଉସୀଙ୍କୁ କିଏ ଉଠାଅ ଭାଇ”। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଲୋକମାନେ ଏତେ ସାହସ ଆଣନ୍ତି କେଉଁଠୁ”। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫ୍ଲୋରରୁ ଉଠାଇବାକୁ ଆସନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମାଉସୀ ଉଠିବାର ନାମ ନେଉନାହାଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *