ବିବାହ କରିବାର ଆଶା ଦେଇ ଯୁବତୀ ସହ ଲଭ-ସେ-କ୍ସ ଏବଂ ଧୋ-କା,ଆଉ ସିପାହୀ ହେଲେ ଫ-ରା-ର ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ୟୁପିର ଫିରୋଜାବାଦର ତୁଡଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଲଭ, ସେ-କ୍ସ ଏବଂ ଧୋ-କା ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅରାୟାଠାରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଜଣେ ସିପାହୀ ରଞ୍ଜିତ ସୁହାଗନଗରର ଜଣେ ଝିଅକୁ ଫେସବୁକରେ ବନ୍ଧୁତା କରି ତାପରେ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ବିବାହ ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇଲା, ସେତେବେଳେ ସିପାହୀ ରଣଜିତ୍ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ। ଝିଅଟି ତୁଡ଼ଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନରେ ରଣଜିତଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଅଭି-ଯୋଗ ଆଣିଛି।

ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଫିରୋଜାବାଦର ସୁହାଗନଗରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଝିଅକୁ ଅରୟାଠାରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ସିପାହୀ ରଣଜିତ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଝିଅକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଯୌ-ନ ନିର୍ଯା-ତନା ଦେଇଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଝିଅଟିକୁ ବୈଷ୍ଣବ ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଡାକିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କଥା କହିଲା, ସେ ଝିଅଟିକୁ ଛାଡି ପଳାଇଲା।

ରଣଜିତ୍ ବର୍ଣ୍ଣହଲ ଜିଲ୍ଲାର ମେନପୁରୀର ବାସିନ୍ଦା। ଏହି ମା-ମ-ଲାରେ ନିଜ ଅସୁବିଧା ଲେଖିବାବେଳେ ଝିଅଟି କହିଛି ଯେ ସେ 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ସିପାହୀ ରଣଜିତଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ରଣଜିତ୍ ମୋତେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରି ମୋ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୋତେ ଅନେକ ଥର ବୈଷ୍ଣବ ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଉଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ମୋ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବିବାହ କଥା ପଚାରିଲି, ସେ ମନା କରିଦେଲେ। 31.3.22 ରେ ସେ ମୋତେ ଘରୁ ପ୍ରଲୋ-ଭିତ କରି ମୋତେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହି ବୈଷ୍ଣବ ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖ ପାର୍କ ରିଜର୍ଟକୁ ନେଇଗଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ମୋର ମନା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ବଳା-ତ୍କାର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ପାର୍କ ରିଜର୍ଟକୁ ଆସିଲେ। ସେ 112 ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରି ପୋ-ଲି-ସକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦେଖି ରଣଜିତ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ପୁରା ଘଟ-ଣାକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଝିଅଟି ଟୁଡ଼ଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନରେ ମା-ମ-ଲା ଦା-ୟର କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *