ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ, ୭ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଯୁ-ଦ୍ଧ ! Nostradamus ଙ୍କ ବଡ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ !

ବିଶ୍ୱରେ ରୁଷ-ୟୁକ୍ରେନ ଯୁଦ୍ଧ ଯୋଗୁଁ ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କି? ପୂର୍ବତନ ଫରାସୀ ଜ୍ୟୋତିଷ ନୋଷ୍ଟ୍ରଡାମସ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ବିଶ୍ୱରେ ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ନୋଷ୍ଟ୍ରଡାମସ କରିଛନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ।

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଫ୍ରାନ୍ସର ଜଣେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଥିଲେ। ଯିଏ ଷୋଡଶ ଶତାବ୍ଦୀରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଅନେକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଘ-ଟ-ଣା ବିଷୟରେ ସେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲେ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ମଧ୍ୟ ରୁଷୋ-ୟୁକ୍ରେନ ଯୁ-ଦ୍ଧ ଥିଲା, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି।

ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ରୁଷ-ୟୁକ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଯୁ-ଦ୍ଧ ସମାପ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ୟୁରୋପରେ ଏକ ବଡ ଯୁ-ଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ ହେବ।

ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ 7 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ।

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ ପ୍ରାୟ 7 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହେବ। ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେହି ଯୁ-ଦ୍ଧରେ ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ନି-ଆଁ ଲାଗିବ ଏବଂ ଅନେକ ଦେଶର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ଶେଷ ହେବ। ବଞ୍ଚିଥିବା ଲୋକମାନେ ଦୁନିଆରେ ପୁଣିଥରେ ମାନବ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ନୂତନ ବିଶ୍ୱ କ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରିବ।

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେ 2022 ମସିହାରେ ୟୁରୋପରେ ଯୁ-ଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଯୁ-ଦ୍ଧ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ତୃତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧର ରୂପ ନେବ ଯେଉଁଥିରେ ଅନ୍ୟ ଦେଶମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ।

ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡିକର ପ୍ରାୟ 70 ପ୍ରତିଶତ ସତ ହୋଇଛି।

ପ୍ରାୟ 450 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ 6,338 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡିକର 70 ପ୍ରତିଶତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୂରଣ ହୋଇଛି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ତାଙ୍କର କିଛି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଯାହା ଜର୍ମାନୀରେ ଆଡଲଫ୍ ହିଟଲରଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି, ଦ୍ୱିତୀୟ ବି-ଶ୍ୱଯୁ-ଦ୍ଧ, 11 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଆତ-ଙ୍କବା-ଦୀ ଆକ୍ର-ମଣ, ଫରାସୀ ବିପ୍ଳବ ଏବଂ ପରମାଣୁ ବୋ-ମାର ବିକାଶ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା।

2020 ମସିହାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର ଆଗମନ ବିଷୟରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ମଧ୍ୟ ସଠିକ୍ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *