ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ଭରଷା ନାହିଁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କର,କହିଲେ – “ତାଙ୍କ ଭରସାରେ ଯଦି ମୁ ରହିବି ତାହାଲେ ସାରାଜୀବନ ପାଇଁ ମୁ କୁଆଁରୀ ରହିଯିବି ” |

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ବଲିଉଡର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ଅଟେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଲିଡିଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଜଣେ ଅଟନ୍ତି | ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ବନିଛନ୍ତି | ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କର ଏହି ଦିନ ଗୁଡିକରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବା କୌଣସି ଫିଲ୍ମି କିମ୍ବା ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ କୁ ନେଇକରି ନୁହେଁ ବରଂ ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇକରି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ବନିଛନ୍ତି |

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମି ଗୁଡିକ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ରୁହନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ନିଜେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିଲେ, ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିନେଲେ | ପ୍ରକୃତରେ, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଗୋଟେ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ |

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ :-

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ନିଜ ରେଲେସନସିପ୍ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ,ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ରେଲେସନସିପ୍ ହୋଇଥିଲା | ଯଦିଓ,ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ ସେ ବେଶି ସିରିଏସ୍ ନଥିଲେ | ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ହେଲେ ତ ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ସେହି ସ୍କୁଲ ବଏପ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ସହ ବ୍ରେ-କ୍ଅ-ପ୍ କରିନେଇଥିଲେ | ତାଙ୍କର ସିରିଏସ୍ ରେଲେସନସିପ୍ ବହୁତ ପରେ ହୋଇଥିଲା |

ରେଲେସନସିପ୍ ଚାଲିଥିଲା 5 ବର୍ଷ :-

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ 20 ବର୍ଷ ବୟସ ପରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସିରିଏସ୍ ରେଲେସନସିପ୍ ହୋଇଥିଲା | ସେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ରେଲେସନସିପ୍ ପରେ ହୋଇଥିଲା, ମତେ ଲାଗୁଛି କି ସେତେବେଳେ ମୁ 21 କି 22 ବର୍ଷର ହୋଇଥିବି ଯେତେବେଳେ ମୋର ପ୍ରଥମ ସିରିଏସ୍ ରେଲେସନସିପ୍ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ରେଲେସନସିପ୍ ବୋଧହୁଏ 5 ବର୍ଷରୁ ବି ଅଧିକା ଚାଲିଥିଲା |’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଯଦିଓ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲୁ |’

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏହି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରି କହିଥିଲେ ଯେ “ଏହା ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ରିଲେସନସିପ୍ ରୁ କିଛି ଶିଖିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିଯିବା କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ମଣିଷକୁ ଖୋଜିବାକୁ ହେବ, ଯିଏକି ଆପଣଙ୍କୁ ସହି ପାରିବ | ମୁଁ ଅନେକ କଥା ଶିଖିଛି | ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି ଏବଂ ଆପଣ ଯେମିତି-ଯେମିତି ବଡ଼ ହେବେ, ସେତେ ସେତେ ଶିଖିଥାଉ | ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବଦଳେଇ ଦେଇଥାଏ |

ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ଭାରଷା ନାହିଁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କର :-

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଅ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ସବୁକିଛି ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ଛାଡିଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଘରେ ବସି ବସି କୁଆଁରୀ ହୋଇଯିବେ | ଯଦିଓ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥାନ୍ତି। ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ ନିଜେ କରିନେବେ

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ୱାର୍କ ପ୍ରଣ୍ଟ :-

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ “ଦବଙ୍ଗ” ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡରେ ଧମାକାଦାର ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମି ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଉଡି ରାଠୋର, ଡବାଙ୍ଗ 2,ଲୁଟେରା, ବୁଲେଟ୍ ରାଜା, ତେବର୍, ଅକିରା ଭଳି ଫିଲ୍ମି କାମ କରିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ହିଁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା “ଭୁଜ୍: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ” ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଏବେ ସେ ଫିଲ୍ମ “କାକୁଡା” ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *