ବାସନ ଧୋଇବାକୁ ନେଇ ବୋହୁ ସହ ଝ-ଗଡା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଶାଶୂମାଆ,ଆଉ ଘର ବାହାରକୁ ଫୋପାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ଜିନିଷ

ଶାଶୁ- ବୋହୂର ସମ୍ପର୍କ ଖଟା-ମିଠା ହୋଇଥାଏ। ଏହି ସଂପର୍କରେ ଯେଉଁଠାରେ ବେଳେବେଳେ ମଜା ଏବଂ ଥଟ୍ଟା ଦେଖାଯାଏ ବେଳେବେଳେ ମହାଭାରତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଶାଶୁ ଏବଂ ବୋହୂ ମଧ୍ୟରେ ଝ-ଗ-ଡା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ ନୁହେଁ, ସମଗ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଏହି ଝ-ଗ-ଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏହା ପରେ ଏହା ଏକ ବିରାଟ ରୂପ ନେଇଥିଲା।

ପରିବାରରେ ଏହିପରି ଛୋଟ ଛୋଟ ଝ-ଗ-ଡା ଚାଲିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଝ-ଗ-ଡା ଏତେ ବଡ ରୂପ ନେଇଥାଏ ଯେ ତାକୁ ସମ୍ଭାଳିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ। ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ କେବଳ ଘରର ବାସନ ଧୋଇବା ବିଷୟରେ ଶାଶୁ ଏବଂ ବୋହୂ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବି-ତ-ର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମା-ମ-ଲା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ଯେ ଶାଶୁ ଛୁ-ରୀ ଦେଖାଇ ବୋହୂକୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ।

ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି ଭିଡିଓ ମାଲେସିଆଇ ଫେସବୁକ୍ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ନିଜେ ବୋହୂ ଦ୍ୱାରା ରେ-କ-ର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀ-ବ୍ର ବିତ-ର୍କ ଚାଲିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ରହିବାକୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନ ନଥିଲା। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଛୁ-ରୀ ଦେଖାଇ ଭିତରକୁ ନ ଆସିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବୋହୂକୁ ଚେତା-ବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘ-ଟଣା ମାର୍ଚ୍ଚ 17 ର ଅଟେ। ଭିଡିଓରେ ଶାଶୁ ଘର ବାହାରେ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ସେ ଛୁ-ରୀ ଦେଖାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଉଭୟେ ଜୋରରେ ଝ-ଗ-ଡା କରୁଥିଲେ। ଏହି ଉତ୍ତେଜନା ହେତୁ ଘରର ପିଲାମାନେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଝଗଡା ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ। ପରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି ଶାଶୁଙ୍କୁ ଘର ଭିତରକୁ ନେଇ ଏହି ମାମ-ଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶାଶୁଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *