ଆଜିର ରାଶିଫଳ :୧୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨,ସୋମବାର :ଆଜି ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ମାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବ କିମ୍ବା ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ। ପରିବାରରେ ଅଚଳ ସମ୍ପତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆଲୋଚନାରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସୂଚନା ଆଦାନପ୍ରଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ। ନୈତିକତା ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାଣି ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବନି ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଜୀବନ ପ୍ରତି ଏକ ଉଦାରବାଦୀ ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ଏବଂ ଏଥିରେ ଦୁଃଖୀତ ହୋଇ କିଛି ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଅତ୍ୟଧିକ ଚାହିଦା ଚିନ୍ତାଧାରା ଜୀବନର ସୁଗନ୍ଧକୁ ମାରିଦିଏ ଏବଂ ଏକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଜୀବନର ଆଶାକୁ ଥଟ୍ଟା କରେ। ଆର୍ଥିକ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ। ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ନକରି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସହଜରେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ନିଜର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମର ଦିନ ବିତାଇବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ନେବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। କପଡା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। ସକାଳ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କପୁରର ଆଳତୀ ଦେବୀ ମାଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ ଏବଂ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତିର ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଚରଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀକୁ ନମନୀୟ ରଖନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଷ୍ଟକ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମିଳିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ଖୋଲା ହାତରେ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଯୁକ୍ତିର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପ୍ରେମରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ। ରହସ୍ୟ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଟିକିଏ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଏ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସହିତ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯିବା ସମ୍ଭବ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ପୂଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଆପଣ ଘରେ କୀର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି କଲେଜରେ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟୀ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସପିଂ ପାଇଁ ମଲକୁ ଯିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ବଡ଼ ରିହାତି ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବାଟରେ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ମିଶ୍ରିର ଖଣ୍ଡ ଭୋଗରେ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ବର୍ଷା ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମୟ ଦେଖାଯାଉଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ଦେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଲାଭ ପ୍ରତିଶତ ଭଲ ରହିବ। ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଏବଂ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆପଣ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରନ୍ତି ପାରମ୍ପରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ। ପିଲାମାନେ ଆଶା ପୂରଣ ନକରି ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଉତ୍ସାହର ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କୁ ହରାଇବାକୁ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଲୁକ୍କାୟିତ ପ୍ରତିଭା ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଦିନକୁ ମହାନ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଦେବ। ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ସଙ୍ଗୀତ ହେଉଛି ଏକ ମାଦ୍ୟମ ଏହି ଦିନ ଭଲ ସଂଗୀତ ଶୁଣିବା ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତାହର ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ଆଜି ଫେରି ପାଇବେ। ଆପଣ ବିନିଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଅନ୍ୟମାନେ ଯାହା କୁହନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜୟ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଗୋଲାପ ଦେଇ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଖୁସି କରିପାରନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆଜି ଡେଟି କରିବାକୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାର ପ୍ରବାହ ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ। ଝଗଡ଼ାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। କିଛି କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ତାହା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ ନିଜ ପାଇଁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ତଥାପି ସେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଏବଂ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାବେଳେ ସଠିକ ଆଚରଣ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମନୋଭାବ ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଏହାକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବ। ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରୋମାନ୍ସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ଯଜ୍ଞ ପୂଜା-ପାଠ ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ।ଲାଗୁଛି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ପୁରା ଖୁସି ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପରିଜନ ନିଜ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଜାଗାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସଠିକ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ଭଲ ସଫଳତାର ରାସ୍ତା ନିଶ୍ଚୟ ଖୋଲିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *