7 ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଦେଲା ଭାଇରାଲ କ୍ୱିନ, ଏହାଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ’ ଇଏ କଣ ହୋଇଗଲା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଝିଅର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ 8 ରେ ଏହା ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କେତେଜଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କେତେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି ତାହା ଆପଣ ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆସନ୍ତୁ ଝିଅର ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭିଡିଓଟି ପାଇଲା ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ।

ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଥା ହେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓଟି କେବଳ 7 ସେକେଣ୍ଡ ଅଟେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓଟି 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 6.4 ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ, 78.6 ହଜାର ରିଟ୍ୱିଟ ଏବଂ 4 ଲକ୍ଷ 62 ହଜାର ଲାଇକ୍ ପାଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ମାର୍ଚ୍ଚ 8 ରେ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ @staycjerry ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସର୍ବାଧିକ ପସନ୍ଦିତ ଭିଡିଓ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହି କ୍ଲିପ୍ ରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଝିଅଟି 3D ସିଟ୍ ଉପରେ ବସିଛି। 3D ସିଟରେ ବସିଥିବା ସମୟରେ ଚଷମା ମଧ୍ୟ ଝିଅଟି ପିନ୍ଧିଛି। 3D ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମଲରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ସେଟଅପ୍ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ।

3D ର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଝିଅ ସହିତ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଲା ନାହିଁ। ସେ 3D ଚେୟାରରେ ବସିବା ମାତ୍ରେ ଚେୟାର ଧୀରେ ଧୀରେ ବୁଲିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବହୁତ ଅଧିକ ବୁଲିଗଲା ଆଉ ସିଧା ଭୂମିରେ ପଡ଼ିଗଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅ ସହିତ ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଛୋଟ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକ ହସ ବନ୍ଦ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଦି ଗୋଟେ କ୍ଷଣରେ 3D ରୁ 8D କୁ ପହଁଞ୍ଚିଗଲେ।

ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ହେଲା ଭାଇରାଲ।

କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି, ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିବା ଜଣେ ଉପଭକ୍ତା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ହିଁ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲେ। ଏପରି ବହୁତ କମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଦିଦି 5 ସେକେଣ୍ଡରେ 3D ରୁ 8D କୁ ପହଁଞ୍ଚିଗଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *