ବିବାହର ଏକ ମାସ ପରେ ହିଁ ନବବିବାହିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ଗୋଡ ନ ଘସିବାରୁ ଶ୍ୱଶୁର ମାରିଦେଲା ଗୁଳି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ସମାଜର ଅନେକ ପରିବାରରେ ବୋହୂ ଶାଶୂଘରେ ନିର୍ଯାତନା ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବଳ ବୋଲି ଭାବି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସବୁଠାରୁ ସହଜ କଥା। ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ବିବାହର ଏକ ମାସ ବିତି ନଥିଲା, ଶ୍ୱଶୁର ବୋହୂକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଶଶୁର ବୋହୂକୁ ଜବରଦସ୍ତ ପାଦକୁ ଦବାଇବାକୁ କହୁଥିଲେ ଏବଂ ପାଦ ଦବାଇବା ବାହାନାରେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଶ୍ୱଶୁର ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସମଗ୍ର ବିଷୟ କଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ଶଶୁର।

ହରିୟାଣାର ପଲୱଲ ରେ ଜଣେ ନବ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ମାସ ବି ହୋଇନଥିଲା। ନବ ବିବାହିତାଙ୍କର ପିତାମାତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହିତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ରଖୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଶଶୁର ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଏହି ମାମଲା ପଲୱଲ-ଆଲିଗଡ ରୋଡରେ ଥିବା କିଠୱାଡି କଲୋନୀର ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ଶ୍ୱଶୁର ବୋହୂକୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହାତରେ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ବାଜିଯାଇଥିଲା। ସେ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ପାଦ ଦବାଇବା ବାହାନାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ।

ମୃତକଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ ଓ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାର ଚୋକଡା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଡଙ୍ଗର ସିଂ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବେ ଫେବୃଆରୀ 7 ରେ ସେ ତାଙ୍କ 19 ବର୍ଷର ଝିଅ ରଜନୀଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ। ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା ଗ୍ରୀଟିଙ୍ଗ ନୋହୱାର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିସହ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଆଲିଗଡ ରୋଡର କିଥୱାଡି କଲୋନୀରେ ରୁହନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ରଜନୀଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ମୋହନ ସିଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ରଜନୀ ଙ୍କୁ ଗୋଡ ଦବାଇବା କହି ସେହି ବାହାନାରେ ବାରମ୍ବାର ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କହୁଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ ସାହାଯ୍ୟ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରଜନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ଅପରପକ୍ଷେ ତାଙ୍କୁ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ। ରଜନୀ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ବାପ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାପ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ମାର୍ଚ୍ଚ 4 ରେ ରଜନୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ପଲୱଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରଜନୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଇଥିଲେ।

ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *