ଯେଉଁ ପିତା ଚାଲିବା ଶିଖାଇଲେ,ସେହି ପିତାର ହତ୍ୟାକାରୀ ସାଜିଲା ପୁଅ, ବାପାର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ପାଇଁ ପୁଅ ହେଉଥିଲା ବିରକ୍ତ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଦ୍ୟପାନ ନିଶା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଅଟେ। ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଘରର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି। ଅନେକ ଲୋକ ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଘରେ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଦ୍ୟପ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଚିତ୍ତୋରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ପୁଅ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା

ବାପାଙ୍କ ମଦ୍ୟପାନ ଅଭ୍ୟାସ ଦ୍ୱାରା ପୁଅ ଥିଲା ବିରକ୍ତ।

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ଚିତ୍ତୋରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ସାଡାସର ଅଟେ। ଏଠାରେ ରଣଭୀର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଝଗଡା, ମାରପିଟ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ଦ୍ୱାରା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଯୁବରାଜ ସିଂ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

କ୍ଷେତରେ ମଦ ପିଆଇ ହତ୍ୟା।

ପୁଅ ମଦ ପିଆଇ ବାପାଙ୍କୁ କ୍ଷେତକୁ ନେଇଗଲା। ଯେତେବେଳେ ସେହି ବାପା ମଦ୍ୟପାନ କଲେ, ପୁଅ ବାପାକୁ ଏକ ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଦେଲା। ପିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀର ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରକୁ ଆସିନଥିଲେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲେ। ତାପରେ ସେମାନେ କ୍ଷେତରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଇଲେ।

ପୁଅର କଥାବାର୍ତା ଏବଂ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ କଲା ସନ୍ଦେହ।

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସିଥିଲା। ଚିତୋଡଙ୍ଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଅଧୀକ୍ଷକ ପ୍ରୀତି ଜେନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ପୁଅର ଶରୀର ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଦେଖିବା ପରେ ଆମେ ସନ୍ଦେହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ। ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ। ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କଠୋର ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ।

ପୁଅ କହିଥିଲା ନିଜର ହୃଦୟର ଯନ୍ତ୍ରଣା।

ପୁଅ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ପ୍ରତିଦିନ ମଦ୍ୟପାନରେ ନିଶାସକ୍ତ ରହୁଥିଲେ। ବାପା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ମଦ୍ୟପାନ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ। ଏଥିରୁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ପୁଅ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହି ଘଟଣା ସମଗ୍ର ଗାଁରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ପୁଅ ନିଜ ବାପାକୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିପାରିବ। ଏହି ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଥିଲା। ସେ ଯାହା ହେଉପଛେ ଆଇନକୁ ନିଜ ହାତରେ ନେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *