ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ଏକାଠି ବସି ପିଇଲେ ମଦ,ଆଉ ତାପରେ ପତ୍ନୀ ଯାହା କଲା ତାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ସ୍ତବ୍ଧ !

ରାଜସ୍ଥାନର ବାଡ଼ମେର ସହରରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦରମା କମ୍ ଥିଲା। ପତ୍ନୀ ପ୍ରାୟତଃ ଟଙ୍କା କଥାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ। ଉଭୟେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିଦିନ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ବେଲ୍ଟ ଧରି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଚିତ୍କାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପୁଅର ରୁମ ଆଡ଼କୁ ଦୌଡ଼ିଲେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ରୁମ ରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ପୁଅ ତଳେ ପଡ଼ଥିଲା ଏବଂ ବୋହୂ ମୃତ ଦେହ ନିକଟରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା।

ବାସ୍ତବରେ ପତ୍ନୀ ମଦ୍ୟପାନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ବେଲ୍ଟରେ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଯୁବକଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ମା କୋଟୱାଲୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ବୋହୂଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସେ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି।

ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

କୋଟୱାଲି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧିକାରୀ ଉଗମରାଜ ସୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସହରର ଜଟିଓ ନିବାସୀ କୁନ୍ତୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟରାମ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ କୋଟୱାଲୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅନିଲ କୁମାରଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଞ୍ଜୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ସେଠାରୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଶବ ଗୃହରେ ରଖିଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ କମ୍ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଘଟଣା ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଦମ୍ପତି ବାରମ୍ବାର ଝଗଡା କରୁଥିଲେ। ଘଟଣା ଦିନ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ତାପରେ ପତ୍ନୀ ରାଗିଯାଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ।

ମୃତକଙ୍କ ମାଆ ଦେଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ପରେ ପୋଲିସ ମଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ମଞ୍ଜୁ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି। ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ମଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ଦିଗକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ଗଭୀର ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *