ମାଗଣାରେ ଘରକୁ ଆସିବ 4G JioPhone ! ଦୁଇ ବର୍ଷର ବୈଧତା ଏବଂ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଡାଟା ମଧ୍ୟ ମାଗଣା !

Jio କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଭଲ ଅଫର ପ୍ରାୟ ସମୟ ଆଣିଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍ (ଭି) ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଆସିଛି।ବର୍ତ୍ତମାନ ବଜାରରେ 4G JioPhone ର ଏପରି ଅଫର ଚାଲିଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବଜାରରେ ବହୁତ ଚାହିଦା ବଢୁଛି।

ଏହି ପ୍ଲାନ ଜାଣି ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଯୋଜନାରେ କଲ୍ କରିବା ଭଳି ଅନେକ ସୁବିଧା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଗ୍ରାହକ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ଜିଓର ଏହି ଫୋନ୍ ଆପଣ କିଣିବା ମାତ୍ରେ, ଆପଣଙ୍କୁ 2 ବର୍ଷ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଏହି ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଜିଓ ଆପ୍ ର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ 4G ସୁବିଧା ଏବଂ 48 GB ଡାଟା ପାଇବେ। ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କଲ କରିବାର ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ।

ଏହି ପ୍ଲାନ ମୂଲ୍ୟ ₹ 1999। ଫୋନର ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆପଣ ଏହି ଫୋନରେ 2.4 ଇଞ୍ଚ ସ୍କ୍ରିନ ପାଇବେ। ଏଥିସହ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ SD କାର୍ଡର ସୁବିଧା ଦିଆଯାଉଛି। ଏଠାରେ ଆପଣ ନ୍ୟୁମେରିକ ଵାଲା କୀପ୍ୟାଡ୍ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ରିଙ୍ଗଟୋନ୍, କ୍ୟାମେରା, ଟର୍ଚ୍ଚ ଲାଇଟ୍ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ସ୍ପିକର, ଫୋନ୍ କଣ୍ଟାକ୍ଟ ଏବଂ କଲ୍ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଭଳି ଫିଚର୍ସ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହି ଫୋନ୍ ଭିତରେ ଆପଣ 1500 mah ବ୍ୟାଟେରୀ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫୋନ କୁ ପୁରା ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ 9 ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ।

ଯଦି ଆମେ ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା, ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣ ମାତ୍ର 6 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାର୍ଜ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ପାଇବେ। ଏହି ଫୋନରେ 0.3 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ପାଇବେ। ଏହି ଫୋନରେ ଆପଣ ମାଈ ଜିଓ, ଜିଓ ସିନେମା, ଜିଓ ଗେମ୍ସ, ଜିଓ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଭଳି ଫିଚର୍ସ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *