ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମିକା ଦେଲା ଜୀବନ, ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଦେଇପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକ, ଜାଣନ୍ତୁ ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

କୁହାଯାଏ ଯଦି ପ୍ରେମ ସତ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଦୁଇଟି ହୃଦୟ କେବେ ଅଲଗା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏହି କଥାକୁ ସତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମର ଶତ୍ରୁ ହୋଇଗଲା। ପ୍ରଥମେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ତାପରେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ପ୍ରେମିକ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା। ସମଗ୍ର ବିଷୟ କଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ୟୁପିର ବରେଲିରୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ଝିଅଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ। ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଜଣେ 18 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁପଡି ଜୀବନ ଶେଷ କରିଥିଲେ। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇଥିଲା।

ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଆଚରଣ ଦେଖି ଯୁବତୀ ହତାଶ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟେନସନରେ ବଂଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଗ୍ରାମବାସୀ ଉଭୟଙ୍କ ଗଭୀର ପ୍ରେମ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଭୟରେ ହତାଶ ହୋଇ ସେ ଏପରି ଭୟାନକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ସୂଚନାନୁସାରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଏହି ଘଟଣା ଫତେହଗଞ୍ଜ ପୂର୍ବ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଟୁସିଆ ରେଳଷ୍ଟେସନର ଅଟେ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ରେଳବାଇରୁ ଉଠାଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତି ଶାହଜାହାଁପୁରର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ କଥା କହୁଥିଲେ। ଏହାଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହୋଇ ଉଭୟ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଶେଷ କରିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଶାହଜହାଁପୁରର କଟରା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ 18 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ଗାଁର 16 ବର୍ଷର ବାଳିକା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଶାହଜହାଁପୁରର କଟରା ନିକଟରେ ଥିବା ରେଳ କ୍ରସିଂ ସ୍ଥାନରେ ଝିଅଟି ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲା। ଯୁବକ ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ଝିଅର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ।

ଫତେହଗଞ୍ଜ ପୂର୍ବ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଟିସୁଆ ନିକଟରେ ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ସକାଳେ ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ମିଳିଥିଲା। ରେଳ ଲାଇନରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବାହାର କରି ପୋଲିସ ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଚଳକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ଏସଏସପି ରୋହିତ ସିଂ ସଜୱାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରେଳବାଇ ଟ୍ରାକରେ ଯୁବକ ଏବଂ ଝିଅର ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ଫତେହଗଞ୍ଜ ପୂର୍ବ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ମୃତ ଯୁବକ ଓ ଝିଅ ସେହି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶାହଜହାଁପୁରର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବାବେଳେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ବରେଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାରର ସୂଚନାକୁ ନେଇ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *