ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିଲେ ମହିଳା,ଏପରି ଧରିଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ

ଆଜିକାଲି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରବେଶର କାହାଣୀ ବହୁତ ଶୁଣାଯାଏ। ବେଳେବେଳେ ଏହି କାରଣରୁ ସମ୍ପର୍କ ଛାଡପତ୍ରକୁ ଗତିକରେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଦମ୍ପତିମାନେ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏକାଠି ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି। ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଧରିଥିଲେ।

ନିଜେ କହିଲେ ସବୁ କାହାଣୀ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଆମେରିକୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜେ ସୋସିଆଲ ସ୍ପେସରେ ନିଜର ସମସ୍ତ କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି। ପୁରୁଷ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଦୁଃଖର ବିଷୟ ହେଉଛି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବନ୍ଧୁ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି। ପୁଅର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

ଏଭଳି ହେଲା ମାମଲାର ଖୁଲାସା।

ପୀଡିତ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମ ପୁଅର ବୟସ 27 ବର୍ଷ ଏବଂ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ବୟସ 52 ବର୍ଷ। ମୋ ପତ୍ନୀ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରାତି ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆମ ପୁଅର ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ଏହା ଘଟିଥିଲା। କିନ୍ତୁ କରୋନା ହେତୁ ମୋତେ ହୋଟେଲ ମଝିରେ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ମୁଁ ସେସବୁକୁ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଲି।

ଏହି କାରଣରୁ କରିଦେଲି କ୍ଷମା।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୁଅର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରଥମେ ରାଗିଗଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ପିଲାଟିର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଏବଂ ଘଟଣାଟି ଏକ ରହସ୍ୟ ରହିଲା। ସ୍ୱାମୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅପମାନଜନକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁକିଛି ଭୁଲିଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି। ମୁଁ ମୋ ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ଏକଥା କହିନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *