ସ୍ଵାମୀକୁ ମାରି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟି ରକ୍ତ ପିଇଲା ସ୍ତ୍ରୀ,ଦେଖିକି ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଯୁଗ ଏବେ ବଦଳିଲାଣି, କହିବାକୁ ଗଲା କେବଳ ଖାଲି ବଦଳିନି ବହୁତ ବଦଳିଲାଣି ଏବଂ ଅନେକ ଶିକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟ ହେଲାଣି ଏହି ସମାଜ । ଏହି ସମାଜ, ଏହି ଯୁଗ ଏବେ ଆଉ ସେ ପୁରୁଣା ସମୟ ର ଯୁଗ ହୋଇ ନାହିଁ, କାରଣ ଆଜି କାଲି ଲୋକ ମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ, ଚନ୍ଦ୍ର ଆଦି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କରେ ପହଁଞ୍ଚିସାରିଲେଣି, ଆଉ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେହି ସବୁ ସ୍ଥାନ ରେ ମଣିଷ ର ଜୀବନ ଯାପନ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ ବୋଲି

ସେମାନେ ସେହି ସବୁ ସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କ ନିଜ ନିଜର ଜାଗା କିଣିବା ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଲେଣି । ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆରେ ଆଉ କିଛି ବି ଜିନିଷ ଅସମ୍ଭବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆଜିର ଏହି ଯୁଗ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଟର ଯୁଗ ହେଲାଣି, ସମସ୍ତେ ସେହି ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଟରେ ହିଁ ବିଜି ସବୁବେଳେ । ଏହି ସୋସିଆଲ, ସାଇଟରେ ବି ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହଜାର ଫଟୋ, ଭିଡିଓ,ଖବର ସବୁ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ ।

ତେବେ କୁହାଯାଏ ଯାହାକୁ ରଖିବେ ଅନନ୍ତ କେ କରି ପାରିବ ବଳବନ୍ତ । ଯଦି ଭାଗ୍ୟ ଟାଣ ଥିବ ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ପାଖରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚି ଯିବ । ଏହିପରି କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇବା ପରି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ।

୧- ଏକ ସହର ରେ ବିଷଣ ବର୍ଷା ହୋଇ ବନ୍ୟା ହୋଇ ଥିଲା । ପୁରା ସହର ପାଣି ରେ ଭର୍ତି ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା । ସେଥି ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଘର ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ ଯାଗାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘର ଛାଡ଼ି ଯାଇ ନ ଥିଲେ । ମାତ୍ର ପାଣି ଅଧିକ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ବାହାରକୁ ଯିବା ସମୟ ରେ କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିଲା । ମାତ୍ର ଭାଗ୍ୟ ଯୋଗୁ ସେ ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚି ଗଲେ ।

୨- ଏକ ରାସ୍ତା ରେ ଦୁଇଟି କାର ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ରାସ୍ତା ରେ ଆରାମ ରେ ଯାଉଥିଲେ । ହଠାତ୍ ଏକ ଟ୍ରେନ୍ ଆସି ଗଲା । ଭାଗ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଥମ କାର ଟ୍ରେନ୍ ଟି ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଅତକ୍ରମ କରି ଗଲା ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ଟି ପଛକୁ ଗାଡ଼ି ବୁଲାଇ ଦେଲା ।

୩- ଘଟଣା ଟି ଆମରିକାରେ ନିଉୟର୍କ ସହର ର ଅଟେ । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘର ଆଗରେ ନିଜ କାର ତଳେ ପଶି କାର ର ଯନ୍ତ୍ର ପାତି ସଜାଡୁ ଥିଲେ । ହଠାତ୍ କାର ଟି ପଛକୁ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମାତ୍ର ଭାଗ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେଲା ନାହି ।

୪- ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଲ୍ ଭିଡ଼ିଓ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଜଣେ ଯୁବକ ଗାଡ଼ି ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ସହାରୁଖ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଗୀତ ରେ ଭିଡ଼ିଓ କରୁଥିଲେ । ସହରୁଖ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବା ସମୟ ରେ ଏକ ବଜ୍ରପାତ ହେଲା । ଭାଗ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର କିଛି ହୋଇ ନ ଥିଲା । ସେ ଭିଡ଼ିଓ ବନ୍ଦ କରି ପଳାଇ ଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *