ବିହାରୀ ପୁଅ ଉପରେ ଆସିଗଲା ଫ୍ରାନ୍ସ ଝିଅର ହୃଦୟ, ବିବାହ କରିବାକୁ ପହଂଚିଗଲା ଗାଁରେ

ପ୍ରେମ ଜାତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ବନ୍ଧନ ଦେଖେ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ଦେଶର ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଯଦି କେହି ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ସେ ଯେକୌଣସି ବାଟ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ।

ଜଣେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଝିଅ ସହିତ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯିଏ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଝିଅଟି ଧର୍ମ କିମ୍ବା ଦେଶର ସୀମା ଦେଖି ନଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କିପରି ହେଲା।

ଫ୍ରାନ୍ସ ରେ ଉଭୟ ଦେଖାହୋଇଥିଲେ।

ବିହାରର ରଣଭୀର ଏବଂ ଫ୍ରାନ୍ସର ସର୍ଲିନ ଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଭେଟିଥିଲେ। ରଣଭୀର ଚେନ୍ନାଇରୁ ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ 2015 ମସିହାରେ ସେ ଫ୍ରାନ୍ସକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ରଣଭୀର ସେଠାରେ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ସେଲସ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

ସର୍ଲିନଙ୍କ କଲେଜ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପାଖରେ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନର ଉପରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ। ଏଠାରେ ଉଭୟେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବନ୍ଧୁତା ଧୀରେ ଧୀରେ ଗଭୀର ହେଲା। ତଥାପି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରିନଥିଲେ।

ଯୁବକ ଜଣକ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ପରେ ଶେର୍ଲିନ୍ ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ

ରଣଭୀର ଏବଂ ଶେର୍ଲିନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା 2015 ରୁ 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଆସି ରଣଭୀରଙ୍କୁ ଭାରତକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିଲା। ଏହା ପରେ ଶେର୍ଲିନ୍ ରଣଭୀରଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେତିକିବେଳେ ହିଁ ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ପରସ୍ପର ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିଲେ।

ଉଭୟ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଧର୍ମର ବନ୍ଧନକୁ ଅଲଗା କରି ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ପଡିଲା।

ଶର୍ଲିନ୍ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରଣଭୀରଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ସେ ବିବାହରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଶର୍ଲିନଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶର୍ଲିନ୍ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମୁଙ୍ଗେର ଜିଲ୍ଲାର ଜମାଲପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ନିଜ ବିବାହକୁ କୋର୍ଟରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିଛନ୍ତି। ଦେଶୀ ପୁଅ ଏବଂ ବିଦେଶୀ ଝିଅର ଏହି ବିବାହ ସମଗ୍ର ଗାଁରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଶର୍ଲିନ୍ ଭାରତକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଶେର୍ଲିନ୍ ଭାରତକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ରଣଭୀରଙ୍କ ଠାରୁ ଭାରତ ଏବଂ ଏହାର ରୀତିନୀତି ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଭାରତରେ ରହିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ଦେଶୀ-ବିଦେଶୀ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି। ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅଖଣ୍ଡ ରହୁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କାମନା କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *