ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଚୋରର ଚପଲ ଚୋରେଇବାର ଆଇଡ଼ିଆ ଦେଖି ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଯେତେବେଳେ ଚୋର ଚୋରି କରେ, ସେ ନିଜର ଚୋରି କୌଶଳ ଦେଖାଇବାକୁ ଭୁଲେ ନାହିଁ। ବେଳେବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ନାକ ତଳେ ଚୋରି କରି ନିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଆଜିର ଯୁଗରେ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍। ଚୋରି କରିବା ପରେ ଚୋର କେତେବେଳେ ଚାଲିଯାଏ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଭାବିବେ ଯେ ଚୋର ଦୋକାନକୁ ଆସି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୋରି କଲା କିନ୍ତୁ କେହି ବି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଏହାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଚପଲ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଚୋର ଲଗାଇଲା ଏପରି ଆଇଡ଼ିଆ।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ଚୋର ଏକ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ମାଲିକଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିବାକୁ କହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ମାଲିକ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୈଣସି ଦାନ ଦେବାକୁ ମନା କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଚୋର ଦୋକାନରୁ ଖାଲି ହାତରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବା ଏବଂ ସହଜରେ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ସେ ଦୋକାନୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଦୋକାନୀଙ୍କ ଚପଲ ଚୋରି କରେ ଯାହାକୁ ସେ ନିଜ ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖିଥିଲେ। ଦୋକାନୀ ଜମା ଜାଣିନାହାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଚପଲ ଚୋରି ହୋଇସାରିଛି।

View this post on Instagram

A post shared by memes | comedy (@ghantaa)

ଚୋରି କରିବାର ଏହି ଉପାୟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଲୋକ।

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯଦିଓ ଚୋର ଚପଲ ଚୋରି କରିଥଲା, ତଥାପି ଲୋକମାନେ ତାର ଏହି ଚତୁରତା ଶୈଳୀ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଯେତେବେଳେ ନେଟିଜନ୍ସ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ, ସେ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଲେ।

ଭିଡିଓଟି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମିମ ପେଜ ‘ଘାଣ୍ଟା’ ଦ୍ୱାରା ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହି କ୍ଲିପ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ 47,000 ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ସହିତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କଣ କେବଳ ଏହି ଜିନିଷ ମିଳିଲା ଚୋରି କରିବାକୁ’। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆସିଛି, କିଛି ନେଇକରି ହିଁ ଯିବି।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *