୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସର ଛାତ୍ରୀ, ଘରୁ ପଳାୟନ କରି କୋର୍ଟରେ ହେଲେ ବାହାଘର

ରାଜସ୍ଥାନରେ ଇଂରାଜୀ ଶିକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକ ଏକ ଛାତ୍ରୀ ସହିତ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମଥୁରା ଗେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଯେହେତୁ ଉଭୟ ବୟସ୍କ ହୋଇଥିଲେ ପୋଲିସ୍ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏକ ନିଖୋଜ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ।

ସୂଚନାନୁସାରେ ଏଚେରା ଗାଁର ନିବାସୀ, ଶିକ୍ଷକ ସତୀଭର ଡିଗ ସର୍କିଲର ଜନୁଥାର ଗାଁର ଏକ ଘରୋଇ ଆଇଟିଆଇ କଲେଜରେ ଇଂରାଜୀ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବାବେଳେ ଛାତ୍ର ସୋନିଆ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପରେ ବି.ଏ.ଡି. ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ।ଯାହା ଉପରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପିତା 2017 ରେ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସତଭୀର କୁ ରଖିଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀ ସୋନିଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରିବା ପାଇଁ ସତବୀର ନଦବଇ ରୁ ଜନୁଥରକୁ ଯାଉଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସତଭୀର କଲେଜରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଝିଅ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ।

ମଝିରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମର ଜାଲରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ସୋନିଆଙ୍କୁ ଭରତପୁରର ମାଉସୀ ଘରକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ଏଠାରୁ ଦୁହେଁ ଜାନୁୟାରୀ 21 ରେ ଅଜମେରକୁ ପଳାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ମଥୁରା ଗେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଏସଡିଏମ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସୋନିଆଙ୍କ ପରିବାର ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ପରିବାର ସହିତ ଯିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ନିବେଦନ କରି ଏକାଠି ଚାଲିଗଲେ। ମଥୁରା ଗେଟ୍ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଭାରୀ ରାମନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ବୟସ୍କ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସି ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା। ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଏକ ନିଖୋଜ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ଉଭୟ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ପରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଏକାଠି ଚାଲିଗଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *