ଅଟୋ ବାଲା ପ୍ରେମରେ ପଡିଲା 18 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟୁଟିସିଆନ (beautycian), ହୃଦୟ ଦେଇ ବର୍ବାଦ କରିଦେଲା ଜୀବନ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବନ୍ଧୁତା, ପ୍ରେମ ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତି ଏହି ସବୁଥିରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସୀମା ରହିଥାଏ। ଯେତେବେଳେ କେହି ସେହି ସୀମାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରେ ସେତେବେଳେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର ଅନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଭାବରେ ହୋଇଛି। ଏହା ହେଉଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ 18 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବ୍ୟୁଟିସିଆନ ଏବଂ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ।

ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କୁ ହେଲା ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ।

ମହେଶପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ 18 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବ୍ୟୁଟିସିଆନ ଏକ ସେଲୁନରେ କାମ କରନ୍ତି। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଘରୁ ସେଲୁନ୍ ଯିବା ପାଇଁ ଅଟୋ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ମାମା ବଜାରରେ ରହୁଥିବା ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ରାଜା ଖାନଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ବ୍ୟୁଟିସିଆନ ପ୍ରାୟତଃ ରାଜା ଖାନଙ୍କ ଅଟୋରେ ଯାଉଥିଲେ। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ।

ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଧୋକା ଦେଇ କଲା ବଳତ୍କାର।

ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ରାଜା ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଯିବା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ତାପରେ ଅକ୍ଟୋବର 3 ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯେତେବେଳେ ରାଜା ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରେ ଏକାକୀ ପାଇଲେ। ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ତାଙ୍କର ମତି ବିଗିଡିଗଲା। ସେ ଝିଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ମନା କଲା ରାଜା ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରି ବଳାତ୍କାର କଲେ।

ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ସହ ଦେଉଥିଲେ ବଦନାମ କରିବାର ଧମକ।

ବଳାତ୍କାର ପରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା। ବିବାହ ବିଷୟରେ ଶୁଣି ବ୍ୟୁଟିସିଆନ କିଛି ଦିନ ଚୁପ୍ ରହିଲେ। ତେବେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ପରେ ଝିଅକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ବଳାତ୍କାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ହତାଶ ହୋଇ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସମାଜରେ ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା।

ପୀଡିତା ଜଣକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି କରିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ।

ଏଥିରେ ହତାଶ ହୋଇ ଝିଅଟି ସିଧା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଗଲା। ଏଠାରେ ସେ ପୁରା କାହାଣୀକୁ ପୋଲିସକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ। ଝିଅର ବିବୃତ୍ତି ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ରାଜା ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଝିଅର ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମୀ ରାଜା ଖାନଙ୍କୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉ।

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ​। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ଅନେକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଯୁବକମାନେ ବିବାହର ବାହାନା କରି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରି ଝିଅମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଭାବିଚିନ୍ତି ବାଛିବା ଉଚିତ। ଯଦି ସେ କିଛି ଭୁଲ କରନ୍ତି ତେବେ ଚୁପ୍ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବା ଉଚିତ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *