7 ବର୍ଷର ନିରୀହ ଝିଅ ସହ 6 ଜଣ ଛୋଟ ପିଲା କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ,ମୋବାଇଲରେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଶିଖିଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଛତିଶଗଡର ଅମ୍ବିକାପୁରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ 7 ବର୍ଷର ନିରୀହ ଝିଅକୁ 6 ଜଣ ପିଲା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସେହି 6 ଜଣ ପିଲାଙ୍କ ବୟସ 13 ବର୍ଷରୁ କମ୍ ଏବଂ ସେହି ଝିଅର ବୟସ ମାତ୍ର 7 ବର୍ଷ। ସେହି ପିଲାମାନେ ପୀଡିତା ଝିଅର ପରିବାର କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀ ଅଟନ୍ତି।

ଏହି ପିଲାମାନେ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ମାସ ଧରି ଏହି ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ଝିଅଟିର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସମଗ୍ର ବିଷୟଟି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

7 ବର୍ଷର ଝିଅର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ।

ଛତିଶଗଡର ଅମ୍ବିକାପୁରରୁ ଜଣେ 7 ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ପରିବାରର 6 ଜଣ ନାବାଳକ ଏହି ଘଟଣା କରିଛନ୍ତି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହି ପିଲାମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମୋବାଇଲରେ ଦେଖି ଏହା ଶିଖିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପିଲାମାନେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଜେ ଖେଳ ଖେଳରେ କରିଛନ୍ତି

ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଶିଖିଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ।

ପରିବାରର 7 ରୁ 13 ବର୍ଷ ବୟସର 6 ଜଣ ପୁଅ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଦେଢ ମାସ ଧରି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେପ ଅର୍ଥାତ ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ଘଟାଉଥିଲେ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ଝିଅର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ପୀଡିତା ଝିଅର ବଡ ଭାଇକୁ ଲାଗିଲା ସନ୍ଦେହ।

ଯେତେବେଳେ ଝିଅର ବଡ ଭାଇ ପରିବାର ଏବଂ ପଡୋଶୀ ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବିଷୟରେ ଶୁଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସନ୍ଦେହଜନକ ହୋଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଲେ। ପରିବାର ଯେତେବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଝିଅଟିକୁ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

ଏଥି ସହିତ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଜଣେ ସାତ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣା 7 ରୁ 13 ବର୍ଷ ବୟସର ନାବାଳକ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା। ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରାୟ ଦୁଇରୁ ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି। ପିଲାମାନେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏହା ଶିଖିଲେ। ପିଲାମାନେ ମୋବାଇଲରେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲେ ଏହାର ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି।

ଏହି ଘଟଣା ପିଲାମାନଙ୍କର ପିତାମାତା ଏବଂ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କୁ ସାବଧାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍, ମୋବାଇଲର ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ଅଛି। ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୋବାଇଲ୍, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଜରୁରୀ। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସହିତ ବ୍ୟଭିଚାର ସମାଜରେ ବ୍ୟାପୁଛି। ଆଗାମୀ ପିଢ଼ିର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଶିକାର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସରକାର ଏବଂ ସମାଜ ସମେତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଭାଗ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *