ପ୍ରେମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେମିକ ହେଲା ଅପରାଧୀ ଏବଂ ରଚାଇଲା ନିଜର ମୃତ୍ୟର ମିଛ କାହାଣୀ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଏହି କାହାଣୀଟି ଏକ ପ୍ରଶ୍ନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଧରାଯାଉ ଆପଣ ଏକ ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପ କ’ଣ ହେବ? କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କହିବୁ। ଏକ ବିହାରରୁ ଏହିପରି ଗୋଟିଏ କାହାଣୀ ବାହାରିଛି। ଯାହା କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ।

ଆଜିକାଲି ଏକ ଝିଅ ଏବଂ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ଏକ ସାମାନ୍ୟ କଥା ଏବଂ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ କିମ୍ବା ପୁଅ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ କାହାଣୀ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଏହା ବିବାହରେ ପରିଣତ ହେବା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ। ଏହି ବିହାରରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ଯାହା କଲା ତାହା ଜାଣି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଶୁଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଚାଲନ୍ତୁ ପୁରା କାହାଣୀ ଜାଣିବା।

ଏହା ବିହାରର ଚାପରା ଜିଲ୍ଲାର ସମଗ୍ର ବିଷୟ। ଯେଉଁଠାରେ ବଲୁଆ ଟୋଲା ଗାଁର ଜଣେ ପୁଅ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ତାପରେ ପୁଅର ଘରର ଲୋକମାନେ ଉକ୍ତ ଝିଅ ସହିତ ପୁଅକୁ ବିବାହ କରାଇବାକୁ ରାଜି ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜର ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ।

ବିହାରର ଚାପରା ଜିଲ୍ଲାର ବଲୁଆ ଟୋଲା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା 22 ବର୍ଷୀୟ ମୁନ୍ନା ଶାହାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲା ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ଏକ ଗଡବଡ଼ ଥିଲା ପରି ପୋଲିସକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଯାହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ସେଥିରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ପୋଲିସ କିଛି ବୁଝିପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇନଥିଲେ ଏବଂ ଯେଉଁ ଅଂଚଳରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା। ସେଠାରୁ ପୋଲିସ କିଛି ପାଇଲା ନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶେଷରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଏକ ଧାରଣା ଆଣିଥିଲା। ଏହାଦ୍ୱାରା ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ କିଛି ଦିନ ଖୋଜାଖୋଜି କରାଯାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଗାଁର ନଦୀ, ଟାଙ୍କିରେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଖୋଜା ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କେହି କିଛି ଖୋଜି ପାଇପାରିଲେ ନାହିଁ।

ଏଥିସହିତ ସାରଣର ଏସପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଟ୍ରାକ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ତାପରେ ମୋବାଇଲ୍ ଟ୍ରାକିଂ ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ପୋଲିସ ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଖୁଲାସା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମୋବାଇଲ୍ ଟ୍ରାକିଂ ଆଧାରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦରିଆପୁରରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏଥିସହିତ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ମୁନ୍ନା ଶାହା ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମୁନ୍ନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ମନା କରିଦେଲେ ଏହି କୌଶଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଉଭୟ ବିବାହ କରିପାରିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ କହିଛି ଯେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ମୁନ୍ନା ଶାହା ଏକ କାର ଭଡା କରି ବ୍ଲଡ଼ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ରକ୍ତ ଆଣି ରାସ୍ତାରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ ତାଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲା। ଆଉ ଏବେ ସେ ପୋଲିସ ହାତକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *