‘ମତେ କୌଣସି ଅନୁତାପ ହେଉନାହିଁ …..’ , ପୁଅ-ବୋହୂକୁ ଗଳା କା-ଟି କଲା ହ-ତ୍ୟା, ତାପରେ ଯାଇ ସୋଇପଡ଼ିଲା 74 ବର୍ଷୀୟ ପିତା।

ୟୁପିର କାନପୁରରେ ଜଣେ 74 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂକୁ ଗଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡ ଘଟ-ଣାରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କର କୌଣସି ଅନୁତାପ ନାହିଁ। ବୁଧବାର ରାତି 12.30 ସମୟରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଏହି ଘ-ଟଣା ଘଟାଇଥିଲା। ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂ କୋଠରୀରେ ଶୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବାପା ଛୁରୀରେ ଗଳା କା-ଟି ଉଭୟଙ୍କୁ ଅତି ନି-ର୍ମ-ମ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରତିଦିନ ବି-ବା-ଦ ଲାଗି ରହିଥିବା ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି। ଏଥିସହିତ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କହିପାରିବେ ନାହିଁ, ସେ ଏହା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ଅଭି-ଯୁକ୍ତର ପୁଅ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ସାମୁହିକ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

27 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଶିବମ୍ ଏବଂ 25 ବର୍ଷୀୟ ଜୁଲି ବିବାହର ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ, ସେହି 74 ବର୍ଷିୟ ପିତା ଦୀପ କୁମାର ତିୱାରୀ ଉଭୟଙ୍କ ଗ-ଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂକୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଦୀପ ତିୱାରୀ ପ୍ରଥମେ ଅପ-ରାଧ ଲୁଚା-ଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଏହି ଅପ-ରାଧକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅଭି-ଯୁକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଶୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କର ଗ-ଳାକୁ ଛୁ-ରୀରେ କା-ଟିଦେଇଥିଲେ। ଏପରି କରିବାକୁ ସେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଦୀପ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂ ସହିତ ବଜରିଆରେ ରହୁଥିଲେ। ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଶିବମ୍ ଏବଂ ଜୁଲିଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏକ ମାସ ପରେ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଘରେ ବି-ବା-ଦ ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପରିବାରରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ମା-ମ-ଲା ରହିଥିଲା, ଯାହା ବିଷୟରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ନିଜେ କହିବାକୁ ନାରାଜ।ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଏକ ପାତ୍ରରେ ହାତ ଧୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଶୋଇଥିଲେ।

ସକାଳ ପାଞ୍ଚଟା ବେଳେ ଯେତେବେଳେ ପଡୋଶୀମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦି ଘରେ ଲୁ-ଟ୍ ହୋଇନାହିଁ, ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇନାହିଁ, ତେବେ କିଏ ହ-ତ୍ୟା କଲା। ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ବୃଦ୍ଧ ପିତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା, ତାପରେ ମା-ମ-ଲା ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଡିସିପି ୱେଷ୍ଟ୍ ବିବି ଜିଟିଏସ୍ ମୂର୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଡବଲ ହ-ତ୍ୟା ମା-ମ-ଲାରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଭି-ଯୁକ୍ତକୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି। ଘରେ ବି-ବା-ଦ ଥିବାରୁ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀ-କାର କରିଛନ୍ତି। କାନପୁରର ବଜରିଆ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋ-ଲି-ସ ପ୍ରକାଶ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *