3 ବର୍ଷ ହେବ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ 2 ଝିଅଙ୍କୁ କରୁଥିଲା ବଳ-ତ୍କାର, ଆ-ରୋ-ପୀ ପିତା ଗି-ର-ଫ

ବିହାରର ମୁଙ୍ଗେର (munger)ରେ ସମ୍ପର୍କ କ-ଳଙ୍କିତ ହେବାର ଏକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ରା-କ୍ଷା-ସ ରୂପୀ ପିତା ନିଜ 2 ଝିଅଙ୍କୁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବଳା-ତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭି-ଯୋଗ ହୋଇଛି। ହୋଟେଲରେ ନିଜ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା। ଏହି ଘ-ଟଣା କାସୀମ ବଜାର ପୋଲିସ ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମା-ମ-ଲା ପିତା-ଝିଅର ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ଲ-ଜ୍ଜା ଦେଉଥିବାବେଳେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଗତ ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ଯୌ-ନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ପୀ-ଡ଼ି-ତା ସେମାନଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧା ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲେ। ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଲାଲ୍ ହାତରେ ଧରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନଜର ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, 2009 ମସିହାରେ CRPF ରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଦୁଇ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସହିତ ରହୁଥିଲେ। ଜମାଲପୁର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସ-ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଆବେଦନରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ତିନି ବର୍ଷ ହେଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ବଳା-ତ୍କାର କରିଥିଲେ। ମୋ ଝିଅମାନେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଆମେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତକୁ ଲାଲ୍ ହାତରେ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ।

ଯେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବଡ ଝିଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଆମେ ତାଙ୍କୁ ନାଲି ହାତରେ ଧରିବା ପାଇଁ ନଜର ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଏବଂ ଜମାଲପୁର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ବଜାରରେ ଅବସ୍ଥିତ ହୋଟେଲ ସମ୍ରାଟରେ ସେ ଏକ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିଲି, ରୁମର ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ଦେଇ ଦେଖିଲି ଯେ ଉଭୟ ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସଦର ଡିଏସପି ନନ୍ଦଜୀ ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜମାଲପୁର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସ-ନରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାର ଅଭି-ଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନରେ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଅଭି-ଯୋଗକୁ ସତ୍ୟ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ଯାହା ପରେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତକୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ କା-ର୍ଯ୍ୟାନୁ-ଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *