ବର କୁ ପିଟି ସୁନା ଗହଣା ନେଇ ନନ୍ଦିନୀ ଫେ-ରା-ର। ସିସିଟିଭି ରେ କ୍ୟପଚର୍ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ।

କଲେଜ ସମୟରେ ପ୍ରେମ କରିବା ଆଉ ପ୍ରତା-ରଣା ପାଇବା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ବାହାଘର ପରେ ଧୋ-କାଦେ-ବା ଏକପ୍ରକାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇଗଲାଣି । ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ, ବାହାଘର ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବା ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋ-କା ଦେବେନି, ତେବେ ତାହା ଭାବିବା ଭୁଲ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳା ବା ପୁରୁଷ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି । ବିବାହ ଏକ ନୂଆ ଜୀବନର ଆରମ୍ଭ ।

ମନରେ ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ନେଇ ଲୋକମାନେ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥାନ୍ତି । ବାହାଘର ୨ଟି ମଣିଷକୁ ଗୋଟିଏ ଡୋରରେ ବାନ୍ଧିଥାଏ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହିତ ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ ଥିବାରୁ ମହିଳା ମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଧୋ-କଦେ-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଫଳରେ ସେମାନେ ଧୋ-କା ଦେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି କିଛି ଘ-ଟ-ଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ।ନବବିବାହିତ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଭିତ ରେ ଅସୁବିଧା ହାଇଛି।ବାପା ମାଆ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଦେଖି ବାହା କଲେ ପୁଅକୁ କିନ୍ତୁ ବୋହୁ ଭିଡ଼ିଓ କରି ଉଲ-ଗ୍ନ ହୋଇ ଭେନେଇ ସହ ଖେଳ କରୁଥିଲେ ଯାହା ପୁଅ ଦେଖିନେଲେ।ଆଉ ପଚାରିବାରୁ କହୁଚି ମୋର ଭୁଲ ହୋଇଛି ଆଉ ଏମିତି କରିବିନି।ତେବେ ତା ପରଦିନ ମନ୍ଦିର ଯିବା ବାହାନା କରି ଘରୁ ସବୁ ସୁନା ଗହଣା ନେଇ ଫେ-ରା-ର ହୋଇ ଯାଇଚି ନନ୍ଦିନୀ,ଯାହା ଶିଶି ଟିଭି ରେ କ-ଏ-ଦ ହୋଇଛି।

ମନ୍ଦିର ରେ ପହଁଚିଲା ବେଳ କୁ କିଛି ଲୋକ ପୁଅ କି ପି-ଟି ଝିଅ ପଳେଇଗଲା।ପ୍ଲାନ ମୁତାବକ ଭିଣୋଇ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଆଉ ନନ୍ଦିନୀକୁ ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି।ତେବେ ଏହି କଥା ଶୁଣି ବାପା ଆଖି ଲୁ-ହ ରେ ଛଳ ଛଳ ହୋଇଗଲାଣି ।ଏମିତି ଝିଅ କୁ ଦ-ଣ୍ଡ ଦବା ନିହାତି ଦରକାର ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *