ଆଇ ଲଭ ୟୁ କହି ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁପଡ଼ିଲା ପିଲାଟି, ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଶୁଣିଲେଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ କା-ନ୍ଦି-ବ!

ପ୍ରେମ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ମଣିଷକୁ ଯେକୌଣସି ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ। ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ଏପରିକି ନିଜର ବହୁମୂଲ୍ୟ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବିପଦରେ ପକାନ୍ତି। ପ୍ରେମର ଏପରି ପାଗ-ଳାମି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶିବପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଠାରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁପଡିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଏହାର ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନ କଲା, ଏକ ନିଆରା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା।

ପ୍ରେମିକର ନାମ ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ପରମାର (ପିତା ରାଜପାଲ ସିଂ ପରମାର) ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ 20 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମିକା ଥିଲେ ବର୍ଷା ପାରିହାର। ଦୁହେଁ ଆମୋଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଲିଆ ଡେଡ୍ ଦୁଦୱାଲିରେ ରହୁଥିଲେ। ସନ୍ଦୀପ ଏବଂ ବର୍ଷା ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ଟ୍ରେନ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ

ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟୁଥିଲେ। ତଥାପି ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଖିରେ ପଡିଗଲା। ସେ ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକୁ ପ୍ରତି-ରୋଧ କରିଥିଲେ।

ସନ୍ଦୀପ ଏବଂ ବର୍ଷା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥା କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିବାହକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟ ଦଶ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଖସିଯିବାକୁ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ଉଭୟଙ୍କ ପଳାୟନ ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନି-ଖୋ-ଜ ଅଭି-ଯୋଗ ମା-ମ-ଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନରେ ଲେଖିଥିଲେ। ନିକଟରେ ଅମୋଲା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସ-ନରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବସଇ ରେଳ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ନିକଟରେ ରେଳ ଫାଟକ ଏବଂ ବିଦ୍ୟୁତ ସବ-ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ରେନ ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ଥିଲେ ସନ୍ଦୀପ ଏବଂ ବର୍ଷା। ବ୍ୟାଗରେ ମିଳିଥିବା ଦଲିଲ ଆଧାରରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୂର୍ବରୁ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ପରିବାର ଓ ଗାଁରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବସାଇ ଯାଇଥିଲେ। ତଦ-ନ୍ତରେ ପୋ-ଲି-ସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ସନ୍ଦୀପ ଏବଂ ବର୍ଷା ନାବା-ଳିକା ଥିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଥରେ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ତେବେ ନାବା-ଳକ ହୋଇଥିବାରୁ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୟସ୍କ ହେବା ପରେ ସେ ପୁଣି ଘରୁ ପଳାଇଲେ କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁପଡିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମୋଲା ପୋ-ଲି-ସ ଘଟ-ଣାର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *