ପିତା ପାଇଁ ଖାଇବା ନେଇ ଯାଉଥିଲା 10ବର୍ଷର ଝିଅ, 7 ଜଣ ମହିଳା ମିଶି ଝିଅକୁ ଦେଲେ ମା-ରି।:-

ଅପରାଧ ଜଗତରୁ ଏହିପରି ଅନେକ ଖବର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯାହା ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବା ସହଜ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଏପରି ଅପ-ରାଧୀଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡି-ତ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଖବର ଏପରି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ 7 ଜଣ ମହିଳା ମିଶି ଏକ 10ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ମା-ରିଦେଇଥିଲେ।

13 ବର୍ଷ ପରେ ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ନ୍ୟା-ୟ।

ବୁଧବାର ଦିନ ବିହାରର ଦରଭଙ୍ଗା କୋର୍ଟରେ ଏକ 10 ବର୍ଷ ବାଳିକାର ହ-ତ୍ୟା ମା-ମ-ଲାରେ 7ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୋ-ଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛି। ADG-9 ଧା-ରା ଅନୁସାରେ କୋର୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀ-ବନ କା-ରାଦ-ଣ୍ଡରେ ଦ-ଣ୍ଡିତ କରିଛି। 13 ବର୍ଷ ପରେ କୋର୍ଟର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆସିଛି।

ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ଖାଦ୍ୟ ନେଇଯିବାର ଦ-ଣ୍ଡ।

ମା-ମ-ଲାଟି ଏପରି ଥିଲା ଯେ ଜମି ସମ୍ପର୍କରେ ଝିଅର ପିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭିତରେ ବି-ବା-ଦ ହୋଇଥିଲା। 2009 ମସିହାରେ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କ ଝିଅ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ 7 ଜଣ ମହିଳା ଝିଅଟିକୁ ଅଟକାଇ ଅତି ନି-ର୍ମ-ମ ଭାବରେ ପି-ଟିଥିଲେ। ନାବା-ଳିକାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଝିଅଟିର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଜା-ମି-ନରେ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ମହିଳା।

ଏହା ପରେ ଝିଅର ପରିବାର 7 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ମହିଳା ଜା-ମି-ନରେ ଅଛନ୍ତି। କୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ରେନୁ ଝା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଛି ସତ କିନ୍ତୁ ଅପ-ରାଧୀ ଜିତିନାହାନ୍ତି। 7 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯାହା ଦ-ଣ୍ଡ ମିଳିଛି ତାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *