ହନିମୁନରେ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାଥିରେ ନେବାକୁ ଜିଦ ଧରିଥିଲା ସ୍ୱାମୀ, ଅଚାନକ ପତ୍ନୀ ଜଣକ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଫୋନରୁ ଜାଣିଗଲା ସବୁ ସତ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ସାଙ୍ଗକୁ ନେବା ପାଇଁ କହୁଥିଲା ?

ବିବାହର ସମ୍ପର୍କ ବିଶ୍ୱାସର ମୂଳଦୁଆ ଉପରେ ରହିଥାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସତ୍ୟକୁ ଲୁ-ଚାଇ-ବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ବିବାହ ପରେ ସେହି ସତ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ତଥାପି ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସତ୍ୟକୁ ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ ଲୁ-ଚାନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଫଳାଫଳ ଆଗକୁ ଯାଇ ଖରାପ ହୁଏ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଏଭଳି ଏକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ବଡ ସତ୍ୟକୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁ-ଚା-ଉଥିଲେ। ହନିମୁନ୍‌ରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ନେବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିବା ବେଳେ ପତ୍ନୀ ସ-ନ୍ଦେ-ହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଫୋନ୍ ମେସେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ବଡ ସତ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ

ଠାଣେର ଅଟେ ଏହି ମା-ମ-ଲା।

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମା-ମ-ଲା ମୁମ୍ବାଇର ଠାଣେରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ନାଭି ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ 32 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଅନଲାଇନରେ ଭେଟିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୁଅ ଏକ 30 ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କଲେ। ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ତେବେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସତ୍ୟତା ଜାଣି ନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ହନିମୁନ୍‌କୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହନିମୁନରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ନେବାକୁ ସ୍ୱାମୀ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା।

ସ୍ୱାମୀ କାହିଁକି ଏପରି ଜିନିଷ ଉପରେ ଜୋର ଦେଉଛନ୍ତି ତାହା ଝିଅଟି ବୁଝିପାରିଲା ନାହିଁ। ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଯେ ହନିମୁନ୍ ହୋଇଥାଏ ଏକାଠି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବା ପାଇଁ । ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେଠାରେ କଣ କରିବେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେ ସାଙ୍ଗ ବିନା ଯିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଝିଅଟି ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସତ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ସେ ଥରେ ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଦେଖୁଥିଲେ। ଏଥିରେ ହ୍ଵାଟ୍ସ ଆପ୍ ମେସେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ କରିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ସ-ମଲି-ଙ୍ଗୀ। ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଏହି ଜିନିଷ ଲୁ-ଚା-ଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଝିଅଟି ଏ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅବଗତ ନଥିଲା।

ଧୋ-କା ମା-ମ-ଲା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପରେ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ଝିଅ କୋ-ର୍ଟରେ ମା-ମ-ଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଠ-କେ-ଇ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଥିଲା। ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ନ-କ-ଲି ଚାକିରି ପତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଜା-ଲ୍ ଚିଠି ମାଧ୍ୟମରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବାର୍ଷିକ 14 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କର ରୋଜଗାର ନକଲି ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା।

ଏଥିସହିତ ପତ୍ନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମ-ଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କର ସତ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କଠାରୁ ଲୁ-ଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି। ଧୋ-କା ଦେଇ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷ-ତି ଘଟାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପତ୍ନୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସତ୍ୟକୁ ପ୍ରତି-ରୋଧ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଛୁ-ରୀ ଦେଖାଇ ଧ-ମ-କ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ଜା-ମିନ ଆବେଦନକୁ କୋର୍ଟ ପ୍ର-ତ୍ୟାଖ୍ୟା-ନ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *