ମନ୍ଦିରକୁ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା ଚୋ-ରି, ଭାଗବାନ ସେହିଠାରେ ହିଁ ଦେଇଦେଲେ ଦ-ଣ୍ଡ, ଚି-ତ୍କା-ର କରି ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲା ସାହାଯ୍ୟ।,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟଣା

ଚୋରମାନଙ୍କର ଆଖି କେବଳ ଘର ଉପରେ ନୁହେଁ ମନ୍ଦିର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ଘଟ-ଣାର ଖବର ପଢିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଖବର କହୁଛୁ ସେଥିରେ ଚୋର ନିଜ ଜାଲରେ ନିଜେ ଫସିଗଲା ଏବଂ ପୋଲିସ ତାକୁ ଅତି ସହଜରେ ହାତରେ ଧରିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଯେଉଁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ତାହା ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର।

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ଚୋ-ର ମନ୍ଦିରରେ ଚୋ-ରି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜେ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଫସି ଗଲା ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ତାକୁ ଧରିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଅପ-ରାଧ ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଜଦିମୁଡି ଗ୍ରାମରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ଏକ ଚୋ-ର ଉପରେ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଯୋଜନା ବିଫଳ ହେତୁ ଏହି ଚୋ-ରକୁ ପୋ-ଲି-ସ ଧରିଥିଲା।

ଚୋ-ର ନିଜ ଜା-ଲରେ ଧରାପଡ଼ିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ମନ୍ଦିର ଏକ ନିର୍ଜନ ସ୍ଥାନରେ ନିର୍ମିତ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚୋ-ର ଏଠାରେ କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାଟ ତିଆରି କଲା। ଏହା ପରେ ଚୋ-ର ପ୍ରଭୁ ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନା ଓ ରୂପା ଅଳଙ୍କାରକୁ ଚୋ-ରି କଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ତିଆରି କରିଥିବା ବାଟରୁ ବାହାରି ପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ମଝିରେ ଅଟକି ଗଲା

ଚୋ-ରର ଏହି ଘ-ଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ ଧରାପଡିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚୋ-ରର ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଏକ ସ୍ୱର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିପାରିବେ। ଭିଡିଓରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଚୋ-ର ନାମ ହେଉଛି ପାପା ରାଓ। ସେ ଏକ ଛୋଟ ଝରକା ଭା-ଙ୍ଗି ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା। ଏଠାରେ ମନ୍ଦିରର ସୁନା ଓ ରୂପା ତଳେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଚୋ-ର କାନ୍ଥରେ ନିର୍ମିତ ଗର୍ତ୍ତରେ ଫସି ରହିଗଲା।

ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ କଲା ଚି-ତ୍କା-ର।

ଏହି କାନ୍ଥରେ ଫସିଯିବା ପରେ ଚୋ-ର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ଚୋ-ର ବାହାରକୁ ଯାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ସେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପାଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଚୋ-ରକୁ ଅତି ସହଜରେ ଧରି ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *