ପୋ-ଲି-ସ ବାଲାଙ୍କର ଲାଜରେ ନଇଁଗଲା ମୁଣ୍ଡ, ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଭିତରେ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲେ ଝିଅମାନେ |

ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଏନସିଆରରେ ଗ-ଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମ କେତେ ବ୍ୟାପିଛି ତାହା ଆକଳନ କରିବା କଷ୍ଟକର। ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦିଲ୍ଲୀ ସମେତ ଆଖପାଖ ଜିଲ୍ଲାଗୁଡିକରେ ଜା-ଲ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ସେ-କ୍ସ ରା-କେ-ଟ ଧରାପଡ଼ିଥାଏ। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେଉନାହିଁ।

ପୁଣି ଥରେ ଏହି କଳା ବ୍ୟବସାୟର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ଏଥର ସେ-କ୍ସ ରାକେଟକୁ ଗାଜିଆବାଦରେ ଧରାଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ଯୌ-ନ ସମ୍ପର୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଏକ ମଲ୍ ତଳେ ନିର୍ଭୟରେ ଚାଲୁଥିଲା। ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ୍ ସ୍ପା ଭିତରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ଭିତରର ଦୃ-ଶ୍ୟ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ସମସ୍ତେ ଲଜ୍ଜାରେ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇଁଦେଲେ।

ବୈଶାଳୀ ସେକ୍ଟର 3 ରେ ଚଢ଼ାଉ।

ଗାଜିଆବାଦରେ ସେ-କ୍ସ ରା-କେଟ ବୈଶାଳୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିଲା। ମହାଗୁନ୍ ମଲ୍ ବୈଶାଳୀ ସେକ୍ଟର 3 ରେ ଅବସ୍ଥିତ। ଏହି ମଲ୍ ର ତଳ ମହଲାରେ ଯୌ-ନ ସମ୍ପର୍କର ଏକ କୋଠରୀ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କୋଠରୀର ନାମ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଥିଲା। ଏହି କେନ୍ଦ୍ରର ନାମରେ ଏକ ସେ-କ୍ସ ରା-କେଟ ଚାଲୁଥିଲା।

ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ସୂଚନା ପାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଗ-ଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ରା-କେ-ଟକୁ ଖୁଲାସା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଚାଲିଥିବା ଗ-ଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି।

ଦୁଇଟି ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନର ପୋ-ଲି-ସ କଲେ ଚ-ଢ଼ାଉ।

ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ମସାଜ୍ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଗ-ଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମ କରାଯାଉଥିବା ପୋ-ଲି-ସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ଏହା ପରେ ଦୁଇ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ମିଳିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। ଇନ୍ଦିରାପୁରାମ ଏବଂ କୌଶମ୍ବୀ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର୍ ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ମଲ୍ ର ତଳ ମହଲାରେ ଥିବା ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରକୁ ପୁରା ପୋ-ଲିସ୍ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ

ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲିସ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର୍ ଭିତରକୁ ଗଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ସେଠାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋ-ଲିସ ସେଠାରୁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ପୁରୁଣା ସିମାପୁରୀ ଦିଲ୍ଲୀର ରସିଦ ଅଲଭି, ସିମାପୁରୀର ଅଜୟ କୁମାର, ସାହିବାବାଦର କୁନାଲ କୁମାର, ଇନ୍ଦିରାପୁରାମର ଅଙ୍କିତ ଏବଂ ମାଣ୍ଡୱାଲି ଦିଲ୍ଲୀର ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆଣୁଥିଲେ ଝିଅ।

ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲିସ ପଚ-ରାଉ-ଚରା କଲା, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଜାଲ ଦିଲ୍ଲୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିଲା। ଗି-ର-ଫ ଝିଅମାନେ ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା। ଏହି ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଦେବାର ଲୋଭରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଝିଅମାନେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଏଠାରେ ସେମାନେ ଗ-ଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମର ଶି-କା-ର ହୋଇଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ ଏହି ଖରାପ ଲୋକମାନେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଲୋକମାନେ ହ୍ଵାଟ୍ସ ଆପରେ ଗ୍ରାହକ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରୁଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଗାଜିଆବାଦର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ। ଏହି ଲୋକମାନେ ଫୋନ୍ ଉପରେ ନୁହେଁ ହ୍ଵାଟ୍ସ ଆପ୍ କଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରୁଥିଲେ। ତେବେ ପୋ-ଲି-ସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପରେଟରଙ୍କୁ ପାଇନାହିଁ। ପୋ-ଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋ-ଜୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *