ପ୍ରେମ କରୁଥିବାରୁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଭାଉଜ-ଦିଅର, ମାନିଲେ ନାହିଁ ପରିବାର, ସେଥିପାଇଁ ଉଭୟ ନେଲେ ଏମିତି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟଣା

ଦୁଇ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ରାଜଗିରିରେ ଅବସ୍ଥିତ ମାଆ ଜରା ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ପଛରେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲରେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବି-ଷ ପିଇ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଘଟ-ଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଘଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଂଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ବିହାର ସରିଫ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନେଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପାଟନାକୁ ପଠାଇଥିଲେ।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ରାଜଗିର ଥାନାଅଧକ୍ଷ ଦୀପକ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦିଅର ସହିତ ଜଡିତ। ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ଅରଙ୍ଗାବାଦର ଖୁଦୱାନ୍ ପୋ-ଲି-ସ୍ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅଞ୍ଚଳର ରାମନଗର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ମଣିକାନ୍ତ ଭର୍ମାଙ୍କ 24 ବର୍ଷିୟା ପତ୍ନୀ ଅନିଭା କୁମାରି। ଯେତେବେଳେ କି ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ତି ଅରଙ୍ଗାବାଦର ମୁଫାସିଲ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ପରିସରରେ ପୁହିମା ନିବାସୀ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ ସିଂଙ୍କ 21 ବର୍ଷର ପୁଅ ବିକାଶ କୁମାର ଅଟନ୍ତି।

ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଖରେ ମୋବାଇଲ୍ ଥିଲା, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘଟ-ଣାର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଏହି ଘ-ଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଦୁହେଁ ଏତେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ପୋ-ଲି-ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟ-ଣାର ତଦ-ନ୍ତରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛି। ପୋ-ଲି-ସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଉଭୟ ବୁଲିବା ବାହାନା କରି ରାଜଗିରିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନ ଥିବାରୁ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମ-ରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *